18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kripowy pies

Mom and Death • 2018-08-06, 10:06
Piesek coś przeskrobał.


slo1q

2018-08-06, 14:57
Jaki ten pies? Co to k***a znaczy kripowy?
Jeżeli chodzi Ci o spolszczenie słowa "creepy", to poległeś.

eunstachy

2018-08-06, 15:23
@up dokładnie k***a, ludzie mówcie normalnie a nie jak jakieś j***ne półgłówki. Straszny pies, przerażający, dziwny nawiedzony. Naprawdę można normalnie mówić i nie robić z siebie debila takimi zwrotami. k***a.

Mom and Death

2018-08-06, 15:48
Jebcie się, tępe cwe*e, już wiele takich spolszczeń posiałem w internety i ludzie tego używają. Możliwe że nawet sami używaliście ale nie wiecie kto wymyślił. Ostatnie takie słowo, bodajrze, to było "kontent" - i już widzę jak w necie się tym posługują. Tak że zamknąć p*zdę, plebs...

Ti...........ch

2018-08-06, 16:06
Mom and Death napisał/a:

Jebcie się, tępe cwe*e, już wiele takich spolszczeń posiałem w internety i ludzie tego używają.



Widzę, że mamy tu Magellana i Cooka i Marco Polo zwrotów obcojęzycznych i to w jednej osobie :krejzi: Dzięki że jesteś, bo dzięki tobie wyrwałem się z plebsu i szerzej spojrzałem na otaczający mnie świat.

Mom and Death

2018-08-06, 16:08
@up Kripowy :mrgreen:

Tilg_die_Schmach napisał/a:



Widzę, że mamy tu Magellana i Cooka i Marco Polo zwrotów obcojęzycznych i to w jednej osobie :krejzi: Dzięki że jesteś, bo dzięki tobie wyrwałem się z plebsu i szerzej spojrzałem na otaczający mnie świat.



No ja nie mówie że to jest jakieś wybitne ale fakt jest faktem, kilka słówek popchnąłem w masy, nawet niezbyt celowo. Ale j***ć to już, się dopie**oliliście do słówka zamiast komentować filmik a raczej gif w postaci filmiku.

RzezniaZmasarnia

2018-08-06, 18:15
@Mom and Death bo jesteśmy w Polsce i mów po Polsku , utożsamiać , a jak nie to używaj takich zwrotów w tolerancyjnym kraju pochodzącym z Europy zwanego Niemcy lub coś tego pokroju.
Albo skoro umiesz tak dobrze angielski, najlepiej do Angli
,
Pokonwersujesz z ciapatymi przy okazji,
Pozdrawiam :roll:

^up wj***lo mi słowa, "nie musimy się z tym utożsamiać"
:!:

Mom and Death

2018-08-06, 18:36
@up jesteśmy w przestrzeni zwanej internetem, która posiada własny język który cały czas się rozwija i o to chodzi. I nie będą tu żadne j***ne lamusy pie**oliły czego ma się używać a czego nie. Jak chcecie poprawnej polszczyzny, to polecam książki, lekcję jezyka polskiego itd

lordbober

2018-08-06, 23:19
@up

"kontent" baranie jest normalnym polskim słowem.

RzezniaZmasarnia

2018-08-06, 23:49

Jestem ukonentowany Twoja wypowiedzią gdyż kolega zapewne próbował będzie temat kierować w przyszłości w dyskusji stronę w celu racji wpajania nam.

Mom and Death

2018-08-07, 00:18
lordbober napisał/a:

@up

"kontent" baranie jest normalnym polskim słowem.




Novotko

2018-08-07, 05:19
może kripowy to z krepy czy jakoś tak? dobry wkręt

Avalanger

2018-08-07, 08:49
Jak to dobrze, że już za niecały miesiąc takie przychlasty jak Mom and Death znikną w szkolnych ławkach =)