18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kretyn w BMW w akcji

Alyn • 2017-05-27, 17:02
Szkoda strzępić ryja, ale takie zachowanie na drogach powinno się tępić w zarodku. :jezdziec:



maxximal

2017-05-28, 09:27
A może bus mu wyjechał w ostatniej chwili żeby wyprzedzić tego z kamerą i nie miał gdzie zahamować to wyprzedził awaryjnym ?

~Velture

2017-05-28, 10:20
Cytat:

Jedziesz jak ciota to cię wyprzedzają z prawej


Idź się wykastruj. Gość na dwupasmówce wyprzedza gościa jadącego prawym pasem używając do tego pobocza...

Bar00n666

2017-05-28, 10:51
Dobrze! Ludzie jezdza jak p*zdy to jak sie nie wk***ic i awaryjnym jebac!

kokos_123

2017-05-28, 13:11
radek225 napisał/a:

W Polsce mamy ruch PRAWOSTRONNY w związku z czym wymijamy i wyprzedzamy przeszkodę z lewej, a nie prawej strony. Poza tym przy prawej i lewej krawędzi jezdni masz linię ciągłą, którą debil w BMW przekroczył. Z prawej strony wyprzedzać można na jezdni jednokierunkowej z wyznaczonymi pasami ruchu, gdy lewy pas blokuje ci wolno jadący pojazd.


Jak ty k***a chcesz wymijać i wyprzedzać z jednej strony :!:
To jest k***a fizycznie niemożliwe. :shock:
Co więcej na tej drodze, można wyprzedzać z prawej strony, co prawda nie pasem awaryjnym, ale normalnie prawnie można to zrobić.

KlinikaAborcyjna

2017-05-28, 15:10
Velture napisał/a:


Obrazek



Nie wiedziałem że to Ty jechałeś tym wozem z kamerką :kawa: teraz już wiem.

~Velture

2017-05-28, 16:44
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Nie wiedziałem że to Ty jechałeś tym wozem z kamerką :kawa: teraz już wiem.


ch*ja wiesz.
Chciałes błysnąć a wyszedłeś na debila.

Nigdy w życiu nie wyprzedziłem nikogo poboczem aby oszczędzić cenne 2 sekundy na okazję wyprzedzenia przepisowo.

No ale skoro dla ciebie to taka norma to weź w końcu zrób prawko.

hellmartin

2017-05-28, 19:45
Ciekawie ucięty ten filmik. W sensie początek zaczyna się od "manewru". Byś wkleił całość jak jechałeś 80 lewym pasem

favi_fav

2017-05-28, 20:47
Jeżeli nagrywającego wyprzedza dostawczak to śmiem twierdzić, że ten jedzie 100 a dostawczak 120. Więc niech stuli ryj. Jak chce sobie jechać takimi prędkościami to niech jedzie lokalnymi drogami. Niech się cieszy, że mu beta nie wjechala dwoma pakami w dupsko. Jak się ma furę 100 koni to nic dziwnego, że się nie ogarnia, żę mozna jezdzić trochę szybciej. A dzwony się biorą właśnie przez frajerów wytaczających się na austrady i ekspresowy bez rozbiegowego. To jest prawdziwe zagrożenie

elfis

2017-05-28, 20:49
jak p*zda jedzie zdarzało mi się wyprzedzać kilka razy zatoczką autobusową,
i jebie was Cioty i zawalidrogi lewego pasa

7410

2017-05-28, 21:25
Wszystko fajnie, pięknie. Czy my mieszkamy w Afryce czy w Polsce, jakieś przepisy obowiązują. Masz, k***a, na ekspresowce 120 to jedziesz 120, na autostradzie 140 to jedziesz 140 i ch*j. Chcesz zapie**alać licz się z tym, że ktoś będzie jechał przepisowo. Potem debile jeden z drugim jak ten BMW rozpie**oli się gdzieś i blokuje cały ruch wszystkim. Nie raz już na A2 wadziłem rozj***ne BMW czy innego maestro ze szybkich i wściekłych bo się k***a spieszyło. Chcesz być na czas wyjedz wcześniej, a jak Cię czas goni to miej tylko do siebie pretensje, że za późno wyjechałeś.

Sz...........an

2017-05-28, 22:25
Jezus_Chrystus_Quattro napisał/a:

Jedziesz jak ciota to cię wyprzedzają z prawej




Po to jechał prawym pasem, aby inni mogli go wyprzedzić... Nie zauważyłeś tego?

Vorstand

2017-05-28, 22:32
BMW to stan umysłu