18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

luja27

2020-10-21, 20:17
Smieć do utylizacji. Bąbelkom po prostu nie robi się krzywdy :!:

dżonyłojlker

2020-10-21, 20:27
Co za sk***iel pie**olony, zaj***łbym ch*ja. No k***a krew się we mnie gotuje, jak tak można; beczeć podczas nastawiania kręgosłupa.

Jabulko69

2020-10-21, 20:31
k***a, jak bardzo mam wyj***ne na krzywde dzieci tak w polowie musialem wylaczyc to wideo bo nie wytrzymalem. Nazywajcie mnie c**a, ale nawet materialy na hardzie nie sprawiaja tyle mentalnego bolu co ten film.

Je...........ik

2020-10-21, 20:38
k***a rozj***lo mnie to,

ruddie

2020-10-21, 20:40
Zawsze trzeba zakładać, że facet wie, co robi. ch*ja wiemy, po co to robił. Myślę, że nasycenie specjalistami z medycyny na sadistic jest dość niskie, pewnie zerowe. Jak ktoś miał dziecko, to wie, że gówniak potrafi się drzeć, jakby go ze skóry obdzierali bez żadnej przyczyny.
Trzeba też założyć, że ten zabieg sprawił, że szczyl będzie np. chodził albo coś tam, a bez zabiegu dostałby tylko możliwość wizyty telefonicznej.
Powtarzam, ch*ja wiemy, a gardłujemy - a że się drze - tak będzie robił jeszcze z 2,3 lata.

maciuch2

2020-10-21, 20:41
powinni go w pierdlu tak samo powyciągać

Kubala85

2020-10-21, 20:54
StalowyNożyk napisał/a:

Co za sk***iel pie**olony, zaj***łbym ch*ja. No k***a krew się we mnie gotuje, jak tak można; beczeć podczas nastawiania kręgosłupa.



Specjajnie sie zalogowalem zeby dac piwko. Pozdrowki

:-)

Wiadomska

2020-10-21, 20:58
A mnie to nie rusza a jestem kobieta- przykre
Jabulko69 napisał/a:

k***a, jak bardzo mam wyj***ne na krzywde dzieci tak w polowie musialem wylaczyc to wideo bo nie wytrzymalem. Nazywajcie mnie c**a, ale nawet materialy na hardzie nie sprawiaja tyle mentalnego bolu co ten film.


~sensualna

2020-10-21, 21:03
ruddie napisał/a:

Zawsze trzeba zakładać, że facet wie, co robi. ch*ja wiemy, po co to robił. Myślę, że nasycenie specjalistami z medycyny na sadistic jest dość niskie, pewnie zerowe. Jak ktoś miał dziecko, to wie, że gówniak potrafi się drzeć, jakby go ze skóry obdzierali bez żadnej przyczyny.
Trzeba też założyć, że ten zabieg sprawił, że szczyl będzie np. chodził albo coś tam, a bez zabiegu dostałby tylko możliwość wizyty telefonicznej.
Powtarzam, ch*ja wiemy, a gardłujemy - a że się drze - tak będzie robił jeszcze z 2,3 lata.



po czymś takim to wcale się nie zdziwię jak gówniak dopiero będzie miał problemy zdrowotne

moniu6

2020-10-21, 21:15
StalowyNożyk napisał/a:

Co za sk***iel pie**olony, zaj***łbym ch*ja. No k***a krew się we mnie gotuje, jak tak można; beczeć podczas nastawiania kręgosłupa.



Jak można chodzić w ogóle do kręgarza. Mój nauczyciel z fizjoterapii odradzał nam takie praktyki.

McQurwa

2020-10-21, 21:35
Większość użytkowników tego portalu ma to już za sobą

cz...........ek

2020-10-21, 21:54
Jabulko69 napisał/a:

k***a, jak bardzo mam wyj***ne na krzywde dzieci tak w polowie musialem wylaczyc to wideo bo nie wytrzymalem. Nazywajcie mnie c**a, ale nawet materialy na hardzie nie sprawiaja tyle mentalnego bolu co ten film.


c**a

Szangti

2020-10-21, 22:04
Przecież to naturalne, o co chodzi?