18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krav Maga

jerzollo • 2012-03-08, 15:34
mało widowiskowe ale skuteczne jak diabli:)

kamilnorbert

2012-03-08, 18:58
Skuteczne pod warunkiem że na debila trafi który jak zaatakuje stanie biernie i będzie grzecznie czekał kiedy go ten drugi opuka dobrze. Albo będzie myślał że z pistoletu można trafić tylko przykładając komuś go do głowy. Mnie osobiście uczono że trzymają kogoś na muszce trzeba trzymać dystans co najmniej 2metry.

Legon

2012-03-08, 19:13
wole sie uczyc profesjonalnych low kick-ow najmana

wl...........ky

2012-03-08, 19:18
Trenuje od tygodnia, straciłem jądra, ogólnie nie polecam

kih0n

2012-03-08, 19:35
każda sztuka walki czy system walki która może Ci pomóc uniknąć śmierci czy kalectwa jest dobra, pieprzenie co jest lepsze jest tak daremne że szkoda na to prądu. jeden czuje się lepiej w karate inny w judo a jeszcze inny w sambo.
1. zasada każdego stylu/systemu: unikaj walki

a co do filmiku to koleś nic nie pokazał co by zaskoczyło przeciętnego sadola, juz lepsze filmy były o ruskim Systema.

orzechccc

2012-03-08, 19:44
k***a pie**olicie kocopoly to jest zydowskie nasienie kopnij w jaja a czy wy po uderzeniu w jajka nie jestescie znokautowani? kazdy leszcz moze sie nauczyc prostej techniki wyjeb w jaja i koncz przeciwnika:P naucz sie kimury balacha skretowki na noge ... itd to jest wykonczenie a nie pie**olniecie w najslabszy punkt:P i po drugie jest to wymysl zydow z wojska tak samo jak sambo z Rosji;p(FEDOR CWICZYL SAMBO:)

raketfjuel

2012-03-08, 20:24
Zawodnikowi MMA to on może co najwyżej buty wyczyścić :/

T-Will

2012-03-08, 20:59
ok***4 napisał/a:

wiadomo że koleś "na żywo" gówno by zrobił


Jeśli naprawde tak myślisz, to współczuje.

Glugsti

2012-03-08, 21:10
Myślę, że jedynie boks może być najbliżej w skuteczności do KM ale to i tak dość duża różnica więc nie ma co przyrównywać

matik1993

2012-03-08, 21:49
Nie wiem czy to prawda czy tylko bajka wyssana z palca. Ale gdzieś czytałem, że kończąc kurs Krav Magi trzeba zarejestrować ją jako broń.

maciek24043

2012-03-08, 21:51
orzechccc gratuluje ci myślenia, bo jeżeli napadnie cię w ciemnej uliczce 5-6 dresów to pewnie będziesz każdemu próbował założyć jakąś dźwignię albo duszenie. Co z tego, że jak założysz jednemu dźwignię to pozostali rozwalą ci mordę, ty nie kopniesz żadnego w jaja bo wolisz zakładać dźwignię. Gratuluje !

czokletmen

2012-03-08, 22:00
tak samo skuteczne jak strzał oddany z broni

FY...........YW

2012-03-08, 22:13
Wszystko ładnie i pięknie ale kto przykozaczy jak mu pistolet przystawimy do głowy ? Tylko szczerze

jerzollo

2012-03-08, 22:14
owek napisał/a:

Uczą was na tej krav madze obrony przed nożownikiem ? powodzenia w realu.


kolejny sie wypowiada a krav mage zna tylko z tego filmiku( i nie do konca bo jest tam obrona przed nożem również) hejter, czy po prostu zazdrosnik?

Yessurr

2012-03-08, 22:20
orzechccc napisał/a:

k***a pie**olicie kocopoly to jest zydowskie nasienie kopnij w jaja a czy wy po uderzeniu w jajka nie jestescie znokautowani? kazdy leszcz moze sie nauczyc prostej techniki wyjeb w jaja i koncz przeciwnika:P naucz sie kimury balacha skretowki na noge ... itd to jest wykonczenie a nie pie**olniecie w najslabszy punkt:P i po drugie jest to wymysl zydow z wojska tak samo jak sambo z Rosji;p(FEDOR CWICZYL SAMBO:)




Głupoty pie**olisz albo nie złapałeś tematu, Nie chce umniejszać wartości technik, które wymieniłes, ale jak juz wielu przede mną zdążyło zauważyć w Kravce najważniejsze są odruchy, skuteczność. Sugerujesz, że skuteczniejszym rozwiązaniem na ulicy, przy dwóch, trzech lub wiekszej ilości przeciwników ( p*zdy zawsze latają i prują się w kilku ) lepszym sposobem na obronę jest zejście do parteru i założenie skrętówki? Jeśli tak ( z pewnością ćwiczysz, odwiedzasz niebezpieczne miejsca i przeżyłeś wiele takich sytuacji) to pewnie masz nieźle morde okopaną.