18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraksy i akcja

okar19 • 2013-01-01, 18:10
"Beemki" ładnie idą ;-)

wroneq

2013-01-03, 01:22
2:52 już widziałem tą fure w rowie ;<

longlong7

2013-01-03, 05:03
łade przed zakrętem jak w bok postawisz to szybciej wyhamuje

artiee

2013-01-03, 07:34
kinko napisał/a:

Widzę, że jazgot ludzi ujeżdżających tatowozy bądź supry w need for speedzie rośnie w siłę. Nigdy pewnie nawet nie stali koło bmw, nie stać ich na zakup, a co dopiero tankowanie 6cio cylindrowej rzędówki, ale HEJT musi być!



j***ć BMW, wieśniaki tym jeżdżą. j***ć zalewanie sześciocylindrowej rzędówki od BMW bo wieśniaki tym jeżdżą, stać to nie raz stałem obok a nawet kupić chciałem ale się dowiedziałem że wieśniaki tym jeżdżą.

SiaraSiarzewski napisał/a:

Ktoś kiedyś coś pie**olnął że to złe samochody i powtarzacie ten farmazon nie znając całkowicie tematu. ch*j mnie obchodzi czy wasi starzy mają matiza, lanosa, espero czy dacie logan, ale jak nie macie pojęcia to zamknijcie ryje i przestańcie pie**olić że BMW to gówno a nie samochód bo tym samym potwierdzacie że wasza wiedza jest ch*j warta i z dupy wyssana.


Nikt nie twierdzi że to złe samochody tylko wieśniaki tym jeżdżą.

Adolf Skurwolix

2013-01-03, 11:28
@up ch*j sie znasz na prowadzeniu rakiety...

Co do filmiki Audi Quattro jak najbardziej najfajniejsze auto rajdu, aczkolwiek umiejetności największe chyba posiadał facet z białego e36, białej i szarej łady, eleganckie boki, na pełnej ku**ie a nie obsrańcy, no i zapomniał bym o mistrz na samym końcu filmiku... nie ogarniam go ;p

Stiv-O

2013-01-03, 11:41
Przedni napęd jest dla dziewczynek !!!

nitrox89

2013-01-03, 12:14
4.46 - pierwsza rozj***na Łada
14.48 - druga rozj***na Łada, ale nie widać :-(

Tyle czekania, tyle oglądania i tylko dwie Łady rozj***ne :/ Madziary się muszą jeszcze dużo od ruskich nauczyć 8-)

M4rkOPL

2013-01-03, 12:40
Łada z nr 127 rozj***ła system, gościu tak zajebiście wchodził w zakręty. Nie sprzęt, a technika czyni z ciebie zawodnika, a on to pokazał.

SiaraSiarzewski

2013-01-04, 01:08
artiee napisał/a:



j***ć BMW, wieśniaki tym jeżdżą. j***ć zalewanie sześciocylindrowej rzędówki od BMW bo wieśniaki tym jeżdżą, stać to nie raz stałem obok a nawet kupić chciałem ale się dowiedziałem że wieśniaki tym jeżdżą.


Nikt nie twierdzi że to złe samochody tylko wieśniaki tym jeżdżą.





Wieśniakiem jesteś ty ten który cie na takiego wychował... jakby twój tatulek jeździł nową X3 to byś walił gruchę na tylnich siedzeniach za każdym razem gdy byście jechali do Lidla na zakupy, pewnie macie Renault Kangoo albo Seata Alhambre lub Fiata Sienne i z zażartej zazdrości plujesz gównem na te samochody tylko dlatego że do nich nie pasujesz, pewnie masz rzadką rudą bródkę i nosisz od 5 lat bluzkę z wypłowiałym logiem AC/DC. Bo w większości tacy ludzie negują te samochody całkowicie bez powodu, tylko dlatego że kiedyś był stereotyp że gangsterka wozi się tymi furami... te czasy minęły i wieśniakiem jest ten który dalej toczy ten farmazon wyssany z rudego ch*ja...

artiee

2013-01-04, 07:58
@up o wieśniak się oburzył. Wieśniaki tym jeżdżą i koniec. :D

Dojrzejesz zrozumiesz, że jeżdżą tym wieśniaki. Na razie to chyba twój tatulek ma albo kolega wieśniak, albo masz plakat do którego walisz gruchę. Niestety sami właściciele tych samochodów wyrobili opinię o tej marce i nic z tym nie zrobisz. Mam samochód, kupiłem za swoje, jeżdżę nim i przynajmniej nikt mi nie wytyka że jestem wieśniakiem :D

fnaticjuniors

2013-01-04, 14:36
Beemka dobrze gwizda,lecz kierowca p*zda

SiaraSiarzewski

2013-01-05, 15:53
artiee napisał/a:

@up o wieśniak się oburzył. Wieśniaki tym jeżdżą i koniec. :D

Dojrzejesz zrozumiesz, że jeżdżą tym wieśniaki. Na razie to chyba twój tatulek ma albo kolega wieśniak, albo masz plakat do którego walisz gruchę. Niestety sami właściciele tych samochodów wyrobili opinię o tej marce i nic z tym nie zrobisz. Mam samochód, kupiłem za swoje, jeżdżę nim i przynajmniej nikt mi nie wytyka że jestem wieśniakiem :D




Nie wierzę jesteś aż tak głupi i uparty... TY mi mówisz o dojrzałości? hahaha barania głowo sklonowana owco uogólnianie ludzi według ich samochodów jest wybitnie dojrzałe, no braawo k***a :chomik: wsiądź w swoje NIEwieśniackie Espero, Felicie, Calibre czy co tam masz za zagazowane wozidło, puść sobie ulubione Disco-Polo i bądź dumny z bycia "niewieśniakiem".
Założę się że kiedyś dostałeś w lampe od jakiego karka z bety i teraz w ramach ch*jwartego rewanżu smarujesz gównem wszystkich posiadaczy BMW. Nie masz żadnych sensownych argumentów ani powodów by wygłaszać ten popieprzony farmazon i oczerniać posiadaczy BMW, kierujesz się stereotypem wyssanym z rudego pęta :glowawmur: może to było modne 10-15 lat temu ale w chwili obecnej powtarzanie tego jest oznaką skrajnego upośledzenia światopoglądu i dowodem że wieśniakiem w tym zestawie jesteś TY :ok:
Nie jestem na Ciebie nawet zły, śmieszysz mnie i intrygujesz, chciałbym wejść do Twojej głowy i zobaczyć co Tobą kieruje, naprawdę jesteś bardzo ciekawą postacią wartą zbadania ;)