18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraków...

Li...........94 • 2014-01-20, 12:51


Życie jest piękne, w tym cudownym mieście!

shogo

2014-01-20, 20:53
moje miasto takie piękne , a h*j wyjechałem z niego jak i z kraju :D
a tak na serio to już nudzicie z tymi nożownikami bo to stary temat jak świat .
zaciukali kogoś znowu czy się komuś nudzi po prostu?

Dalione

2014-01-20, 21:38
dante_art napisał/a:

Ja się urodziłam w Krakowie, tutaj żyje i mieszkam do zawsze. Niestety moje miasto podobnie jak stolica, to zbieranina całej polski, rożnych zachowań i obyczajów - nierzadko poniżej krytyki. To wiele tłumaczy... a jak komuś nie pasuje, nikt was nie trzyma na siłę.


Uprzedzając prawiczków, trollów i tym podobnych wybryków, którzy na co dzień oglądają jedynie swoja matkę jak im pierze obesrane gacie, albo wersje .jpg - darujcie sobie teksty o kuchni... nudne i wtórne jak wasza wieczorna ejakulacja.



Okres masz czy co? ch*ja, a nie cała polska, chyba że mówisz o rynku, to może masz racje ;-) . W Hucie to ja widzę tylko rodowitych Krakowian :-D

Erro404R

2014-01-20, 22:09
Zajek***abiste bo w końcu to FG, ale było na sadolu zanim została stworzona ...

Pącki

2014-01-20, 23:59
krawatKRK
przepiękne

Spadra

2014-01-21, 13:19
Dalione napisał/a:



Okres masz czy co? ch*ja, a nie cała polska, chyba że mówisz o rynku, to może masz racje ;-) . W Hucie to ja widzę tylko rodowitych Krakowian :-D



Jakbyś wyszedł sprzed komputera, to może byś zobaczył ile studentów wynajmuje na twoim podwórku W mojej klatce są aż 2 mieszkania wynajęte "kwiatu młodzieży". Do tego napisałeś Kraków i centrum...znowu błąd. W centrum mało kto wynajmuje bo ceny astronomiczne. Bronowice, Bieżanów, Kurdwanów itd.