18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraj Ludzi Innych

dykol • 2019-11-12, 21:11
Nie wiem jak to opisać...


nano50

2019-11-13, 15:07
Kepeszek napisał/a:

Nie zesraj sie rycerzyku. Co , trzydziecha jebła, nudzi się i zaczynasz dostrzegać bezcelowość swojego istnienia i szukasz rozrywki? Jaką sprawiedliwość chcesz wymierzać? Jak ch*j dostali mandat a jak nie to sie z kierowca dogadali. A ty chcesz coś wojowac i udawac kozaka. Spotkaj kiedys większego od siebie i skacz do niego. Niech ktoś nagra a za nagranie dam Ci 500zł. Bede miał material na glownej na sadolu. Idz k***a wafla opie**ol zwal se a na koniec urwij kabel od neta. elo



Pięknie rozpaprałeś patusa. Piwko.

cysiu8

2019-11-13, 15:25
Z mojej rodzinnej miejscowości :) Aż przykro patrzeć :(

Kamilarz

2019-11-13, 15:32
Kepeszek napisał/a:

Nie zesraj sie rycerzyku. Co , trzydziecha jebła, nudzi się i zaczynasz dostrzegać bezcelowość swojego istnienia i szukasz rozrywki? Jaką sprawiedliwość chcesz wymierzać? Jak ch*j dostali mandat a jak nie to sie z kierowca dogadali. A ty chcesz coś wojowac i udawac kozaka. Spotkaj kiedys większego od siebie i skacz do niego. Niech ktoś nagra a za nagranie dam Ci 500zł. Bede miał material na glownej na sadolu. Idz k***a wafla opie**ol zwal se a na koniec urwij kabel od neta. elo



Ale mu Pan powiedział. Piwo ode mnie

TB303

2019-11-13, 16:17
Kepeszek napisał/a:

Nie zesraj sie rycerzyku. Co , trzydziecha jebła, nudzi się i zaczynasz dostrzegać bezcelowość swojego istnienia i szukasz rozrywki? Jaką sprawiedliwość chcesz wymierzać? Jak ch*j dostali mandat a jak nie to sie z kierowca dogadali. A ty chcesz coś wojowac i udawac kozaka. Spotkaj kiedys większego od siebie i skacz do niego. Niech ktoś nagra a za nagranie dam Ci 500zł. Bede miał material na glownej na sadolu. Idz k***a wafla opie**ol zwal se a na koniec urwij kabel od neta. elo



lolczyslaf

2019-11-13, 19:24
Haha Maxbus, kierowcy z tego ch*jka (firmy przewozowej) zawsze na mnie trąbią w Krakowie na drodze, bo im rowerem przeszkadzam jak do pracy dojeżdżam. Aż miło popatrzeć, jak im się karoseria wgniata w super busiku sprowadzanym od Niemca po taniości. Szkoda tylko, że to nie ten sam co mnie co rano wk***ia w drodze do pracy, ale mimo wszystko satysfakcja jest :-)

Maras0803

2019-11-13, 21:28
jbone napisał/a:

500zł nagrody za anonimowe dane smarka.sam wymierzę mu sprawiedliwość.info tylko na pw.



Haha anonimowe dane, co za błazen. To byłem ja Gdańsk ul. Zamiejska 17 przynieś nagrodę dla swojego Pana w zębach.

Mors_Nigra

2019-11-13, 21:49
jbone napisał/a:

500zł nagrody za anonimowe dane smarka.sam wymierzę mu sprawiedliwość.info tylko na pw.



Żeby ci matka zdechła na raka prostaty!

~DMT

2019-11-14, 00:01
Zluzujcie z tym typem... Farmazoniarz jakich mało...

Prawda jbone?

:szydera:

maderfakermen

2019-11-14, 05:33
Od trzydziestu lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. A wy się wzniecacie...

eMJay8086

2019-11-14, 19:18
Gry i zabawy w limanowskiej wiosze.

Dżizas_kurde

2019-11-15, 01:33
Cytat:


Nie zesraj sie rycerzyku. Co , trzydziecha jebła, nudzi się i zaczynasz dostrzegać bezcelowość swojego istnienia i szukasz rozrywki? Jaką sprawiedliwość chcesz wymierzać? Jak ch*j dostali mandat a jak nie to sie z kierowca dogadali. A ty chcesz coś wojowac i udawac kozaka. Spotkaj kiedys większego od siebie i skacz do niego. Niech ktoś nagra a za nagranie dam Ci 500zł. Bede miał material na glownej na sadolu. Idz k***a wafla opie**ol zwal se a na koniec urwij kabel od neta. elo


Za to "elo" na końcu mogę cię stłuc na kwaśne jabłko ku*asem po twarzy.
na koniec opie**olisz pałę pierwszemu napotkanemu dresowi (takiemu samemu elo jak ty k***a patusie j***ny)
I za to nie wezmę ani grosza. Ale filmik nagram i wrzucę na sadola.
piszesz się ?
A 500zł które chcesz dać temu człowiekowi zostaw sobie na Chesterfieldy i harnasia....przyda ci się.