18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradziony wóź...

~DMT • 2021-01-13, 11:00
Kontra radiowóz...



Albertd

2021-01-13, 11:24
Jakie to piękne

kawior2007

2021-01-13, 16:11
Dziękuję, że odzyskaliście mój samochód

Asuritta

2021-01-13, 16:23
Budrys2000 napisał/a:

Prawidłowo, chwast wyrwany



ale jak ... i kto zabuli za nowe auto? dla osoby która mu je zapie**oliła a policja rozpie**oliła... wymyślili fajny wynalazek blokujący koło/koła bez niszczenia pojazdu to nie oni wolą rozpie**alać cudzą własność ...

xv89

2021-01-13, 16:39
Asuritta napisał/a:

ale jak ... i kto zabuli za nowe auto? dla osoby która mu je zapie**oliła a policja rozpie**oliła... wymyślili fajny wynalazek blokujący koło/koła bez niszczenia pojazdu to nie oni wolą rozpie**alać cudzą własność ...



Odzyskali? Odzyskali.
To o co się srasz?

Stangret.Selifan

2021-01-13, 18:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

Tego nic nigdy nie przebije...



Po obejrzeniu filmu z pikapem chciałem napisać "Nie pie**olą się w tańcu...".
Po obejrzeniu filmu z Mustangiem, musialbym dopisać "A jednak...".

Ryuugamine

2021-01-13, 20:09
JaTylkonaChwile napisał/a:

Tego nic nigdy nie przebije...



Mogli wybrać mniej inwazyjny sposób, ktoś z cywili po drugiej stronie jezdni, mógł zginąć.
Lecz przyznam, zacne widowisko



:mrgreen:

NevermindX

2021-01-14, 17:26
Asuritta napisał/a:

ale jak ... i kto zabuli za nowe auto? dla osoby która mu je zapie**oliła a policja rozpie**oliła... wymyślili fajny wynalazek blokujący koło/koła bez niszczenia pojazdu to nie oni wolą rozpie**alać cudzą własność ...



Lepiej niech jedzie dalej i dłużej, niech się z nim pie**olą w tańcu. Może rozpie**oli inny samochód podczas ucieczki, może potrąci pieszego. Kto wtedy zabuli za próbę zrobienia tego w jak najmniej inwazyjny sposób. Rachunek mu wystawić za szkody i do odrobienia w kamieniołomie.