18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież telefonu

sixaxis • 2016-03-02, 15:53
Genialny pomysł żeby kogoś obrabować, podchodzicie i mówicie, że wam padł telefon a musicie pilnie zadzwonić, ktoś wam pożycza swój, odchodzicie z nim, jak jesteście wstanie uciec to spoko ale jak was złapie to mówicie, że kręcicie film na youtube i wszyscy się śmieją. JA to pierd%$@ i nikomu nie daje telefonu 8-)

TB303

2016-03-03, 18:18
booolooo napisał/a:

Dawać jakiś prank, gdzie srankster dostaje po mordzie. Nigdy nie miałem okazji trafić na taki :(


Wiesz, że takich jest pełno? Wystarczy na YT wpisać - Prank Gone Wrong. Tylko jest pytanie - czy tamte "wpie**ole" są reżyserowane, czy też nie?

ribZ

2016-03-03, 18:24
Obejrzałem sytuację nr. 1 z tego filmiku, pomijając że ch*j mnie spalił, stwierdzić muszę że po jakiś 15 sekundach wyj***ł bym pajacowi taką tube że jedyne co by mógł to codziennie rano robić sobie sranka przy lustrze, ciesząc się nowymi wentylatorami w paszczy. Nienawidzę takich cwaniaków.

zielak300

2016-03-03, 18:37
ribZ napisał/a:

Obejrzałem sytuację nr. 1 z tego filmiku, pomijając że ch*j mnie spalił, stwierdzić muszę że po jakiś 15 sekundach wyj***ł bym pajacowi taką tube że jedyne co by mógł to codziennie rano robić sobie sranka przy lustrze, ciesząc się nowymi wentylatorami w paszczy. Nienawidzę takich cwaniaków.



Nie oszukuj się. Po pokazaniu kamery zacieszył byś paszcze i zbil z nim pione.

GranatPL

2016-03-03, 19:15
bloodwar napisał/a:

W sumie w dzisiejszych czasach prawie każdy telefon to smartfon i da się go GPSem namierzyć, ewentualnie podajesz numer seryjny operatorowi i robi z niego zdalnie cegłę więc po co kraść?



IMEI możesz zmienić w praktycznie każdym telefonie. Kwestia wiedzy i umiejętności (niekiedy sprzętu). Co prawda nie będzie zgadzał się wtedy z naklejką i kumaty policjant przy jakiejś kontroli się kapnie, ale jak na lewo i prawo afiszował się nie będziesz, to śmiało możesz korzystać. Ewentualnie zawsze możesz kupić taki sam z ubitą płytą i zamienić naklejkę mając telefon za ułamek ceny. Po za tym jak ktoś wyjmie z fona baterie i wgra nowy soft, to zapomnij o namierzeniu po GPS.

ssaved

2016-03-03, 19:55
ch*jowe jak wszystkie pranki

plu5

2016-03-03, 20:01
IOI napisał/a:



co ty pie**olisz? obudz sie dziecko.
jesli nadal uwazasz ze tak jest na prawde, to sprobuj zablokowac jakikolwiek aprat po imei u operatora.




wpisz w g: "blokowanie skradzionego telefonu" i przekonaj się, kto tu bardziej pie**oli ;]

inną kwestią jest to, że zablokowanie IMEI w danym tel, znacznie zmniejsza szanse na jego odzyskanie...

Mockba

2016-03-03, 20:06
@GranatPL predzej czy pozniej cie capna, juz sie nasluchalem o specjalsitach, ktorzy zmieniali imei i nie wyszlo im to na dobre.

A co do kradziezy telefonow w obecnych czasach, jakim to trzeba byc ch*jowym czlowiekiem, zeby krasc telefon. Abonamenty to grosze, dobry telefon dostajesz za 1zł, operatorzy ci w dupe wlaza zebys tylko wzial. ch*je muje gratisy, teraz w pleju dorzucaja OKULUSA VR. Ale nie, lepiej zajebac, a potem kombinowac co dalej

Karol9407

2016-03-03, 20:45
Z tym blokowaniem nie jest tak kolorowo, kolega naj***ł się na imprezie, został okradziony z portfela i telefonu, poszedł na policję żeby zgłosić kradzież z pudełkiem, paragonem, imeiem itp. , a tam szanowny pan "milicjant" mając wszystko w dupie, zaczął pytać jakie ma dowody ze mu ukradli,zaczął wyskakiwać z paragrafami, że jak zgłosi kradzież, a telefon został zgubiony to wytoczą mu sprawę za składanie fałszywych zeznań...

zulpl

2016-03-03, 21:23
Ciekawe ile skroili telefonow podczas krecenia .

Swoja droga instyynkt samozachowawczy zanika.

Ja w Radomiu na dworcu jak uslyszalem " ej kolego " to odrazu sp***alalem .