18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież nie popłaca

~_Yarko_ • 2024-03-30, 08:57
Włamanie do sklepu z elektroniką.


Zakończone zgonem włamywacza.
Źródło:

Veni_Vidi

2024-03-30, 09:02
Do szałasu z patyków i kartonu można wejść przez sufit

Manolito666

2024-03-30, 10:48
Osobiście uważam, że kradzież z wlamaniem nie powinna podlegać karze śmierci, ale

:-) :-) :-)

Alosza

2024-03-30, 11:44
Nic z tego nie wynika że włamywacz leży przez 1:45min filmu

SkoPio1

2024-03-30, 12:18
Manolito666 napisał/a:

Osobiście uważam,



A przez pełnomocnika nie?
Jak?
  



Veni_Vidi napisał/a:

Do szałasu z patyków i kartonu można wejść przez sufit



W większości tzw. galerii można tak wejść, ba, nawet w zwykłych budynkach. Idea podwieszanych sufitów z ukrytą tam armaturą wręcz zachęcają do skorzystania.
Tyle że ten to Murzyn - nawet kraść mu się nie chciało, od razu poszedł spać.
;-)

EksporterZła

2024-03-30, 13:15
pokój w którym odtwarzają to nagranie wygląda jak filmowa wizja przyszłości z lat 80tych trochę

Alosza

2024-03-30, 13:36
Nic z tego nie wynika że włamywacz leży przez 1:45min filmu

Szary_Jeleń

2024-03-30, 15:23
To ten gość wykupił wszystkie "neonówki" w Indiach, dlatego ludzie tam tak od prądu giną.

ProVVe

2024-03-30, 17:32
Za zdechłego złodziejskiego śmiecia zawsze piwo. Każdy złodziej powinien leżeć zaj***ny w jakimś zbiorowym rowie

mp0011

2024-03-30, 18:42
Widać już w 0:18 że coś poszło mocno nie według planu. Przykurcze nóg jakby się poddusił, albo uszkodził kręgosłup jeszcze zanim spadł...

AlbertoNihilo

2024-03-30, 19:07
ProVVe napisał/a:

Za zdechłego złodziejskiego śmiecia zawsze piwo. Każdy złodziej powinien leżeć zaj***ny w jakimś zbiorowym rowie



Żeby ciebie kiedyś nie zaj***li pomawiając o kradzież cwaniaczku zza klawiatury.

mp0011 napisał/a:

Widać już w 0:18 że coś poszło mocno nie według planu. Przykurcze nóg jakby się poddusił, albo uszkodził kręgosłup jeszcze zanim spadł...



Racja. Może kable lub liną go poddusily. On spadł już nieprzytomny.

smc

2024-03-30, 19:29
Prawdziwe zombie...

ProVVe

2024-03-30, 19:45
AlbertoNihilo napisał/a:

Żeby ciebie kiedyś nie zaj***li pomawiając o kradzież cwaniaczku zza klawiatury.
Racja. Może kable lub liną go poddusily. On spadł już nieprzytomny.



Cwaniaczkiem może jestes ty pajacu... Przez takich jak ty jestem za kontami imiennymi z adresem zamieszkania, a pomówienie? Czy Ty jesteś uposledzony do końca? Bambus spada jak kokos z palmy, a ty byś mu pewnie opie**olił czarna pałe. Kradniesz dzieciaku? Czy stary był złodziejem i fachu nauczył, żeby przed "robota" ćwiartkę strzelić i tłumaczyć się pijaństwem? Ostatnia możliwość to opcja, że jesteś glupi jak but i dla ciebie normalna rzeczą jest jak ktoś chodzi po dachu po nocy. Wez podciągnij pory na dupe i idz do jakieś roboty... Pomachasz młotem nabierzesz szacunku do własności. Często takie pie**olenie jest ze strony osób co gowno musieli robić. Łgaja, że brak czasu, że rodzina... Ja mam czas na pracę, dbanie o sprawność, rozrywkę. Mierzi mnie każde kradnące gowno bo nie różni się niczym od bambusa z filmu. Obys kiedyś miał oj***na chatęrodzicow (bo pewnie nadal na garnuszku siedzisz w piwnicy) do zera. Ostatniego takiego zlodzijaszka złapałem "wyjaśnilem", że źle zrobil to na drugi dzień dzieciaka skuterkiem podesłał z wyrównaniem strat bo miał pełne pory przed druga "rozmowa". Jeśli Cie interesuje to ciężka rozmowę miał za kombinerki i śrubokręt... Kiedys moze przesadze i pojde za bzdet siedziec, ale k***a w imie zasad nie odpuszcze sk***ysynowi. Złodziej powinien mieć przynajmniej ucinane łapy przy samej dupie i 0 pomocy społecznej... Kradniesz zdychasz. Aaaa jak ci zal to zaadoptuj paru biedaczków z więzienia co "podobno" kradli, ale mowia ze sa niewinni. Nie zrobisz tego bo tylko pie**olisz głupoty swoje