18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież BMW X5 Kraków

xxbrutal • 2017-05-16, 16:56
Ofermy kradną BMW X5 z garażu podziemnego, idzie im to jak krew z nosa jednak udaje im się wyjechać.

Moby_Dick

2017-05-17, 07:09
Ten drugi sam wygląda jak x5.

eMJay8086

2017-05-17, 08:09
Gdzie tu widzisz te ofermy bo ja widzę dwóch pro...?

"Myślisz, że to takie proste - przypłynąć do Afryki i złapać rosłego, silnego murzyna w siatkę"?

Lukevenoda

2017-05-17, 09:14
dziadek8724 napisał/a:


O, jeden sam się znalazł!
:idzwch*j: z taką pisownią... :homer:



strzelam że to ten co wyr*chało go stado pawianów i teraz chodzi jak one :doggy:

waloos

2017-05-17, 09:53
A czemu wyzywacie ich od oferm? Wyjechali beemką w 20 minut? No wyjechali! To po ch*j drążyć temat.

Inna sprawa, jestem ciekawy jak złodzieje ur*chamiają te autka? Co za elektronikę mają, że samochód myśli, że jest to właściciel.

Wiem, że każde auto można zaj***ć, ale wydaje mi się że od kiedy zdalne kluczyki i karty stały się tak popularne w najlepszych samochodach, to złodzieje mają 100 razy łatwiej.

fdx

2017-05-17, 09:58
W całej tej sytuacji z kradzieżą samochodów nie rozumiem jednego... na ebay kupiłem niedawno lokalizator GPS za 20 euro... (z wysyłką). Lokalizator wykrywa ruch pojazdu - wibracje wysyłając smsa z lokalizacją do ok 2m dokładności, zaczyna sledzić wysyłąjąc smsy co ustalony czas. sprawdza pozycję cały czas i w momencie zaniku sygnału - np. wjazd do tunelu czy garażu wysyła ostatnią znaną pozycję gps po czym przełącza się na sledzenie za pomocą anten GSM. można zdalnie się połączyć słuchając co się dzieje. działa podłączony do prądu z samochodu, dodatkowo ma baterię wystarczającą na kilka dni.

nieco droższe modele (a także ten co mam po kilku modyfikacjach) oferują zdalne odłączenie dopływu paliwa (wyłączają pompę paliwową) i zdalne odłączenie akumulatora... mozna ustalić obszar czy czas w którym sami używamy samochodu, można ustalić maksymalną dozwoloną prędkośc po której wysyła smsa alarmowego. i wiele innych opcji.

80zł co w porównaniu do kilkunastu - kilkudziesięciu tysięcy które kosztuje samochód to nic... (pomijam oczywiście to że wszystkie nowe samochody powinny być w to wyposażone jako standard...)

Ja sobie lokalizator nawet w rowerze zamontowałem... ale może ktoś lubi odrobinę adrenaliny czy ma gdzieś czy mu samochód podprowadzą z garażu...

kaktus83

2017-05-17, 10:34
fdx, Lokalizator działa na baterie i jego czas pracy jest ograniczony. Normalny złodziej kradnąc auto zagłusza całą elektronikę łącznie z lokalizatorem gps i możesz cobie go w dupę wsadzić.

hellbwoi

2017-05-17, 11:16
Czasem im prosciej tym lepiej, kiedyś w khkhmm... Łodzi próbowałi zaj***ć mi auto. Wracam z miasta na uczelnie a moje auto stoi jakieś 500m dalej... no wiec właśnie próbowali, bo miałem zabezpieczenie, bardzo proste ale skutecznie jak nie wcisniesz dwóch przełączników (seryjnie montowanych) w odpowiedniej kolejności auto nie odpali i ch*j. Bidaki musieli się nieźle nagłowić jak nie odpalił po łamakach (wyj***li zamek w drzwiach kierowcy i kolumnie) dalej próbowali na pych i też im nie odpałił, więc go zostawili. Co ciekawe pytam "ciecia" czy coś widział a ten no tak, bidoki się tak męczyli, myślałem studenci i odpalić im nie chcę to pchać pomogłem... Łódź k***a... (Choć samo miasto lubię)

realign

2017-05-17, 15:01
Basia_Stańczyk napisał/a:

Chudy gibak i wieloryb w ciąży. Łatwo ich znajdą. :lol:




Krak

2017-05-17, 15:15
fdx napisał/a:

na ebay kupiłem niedawno lokalizator GPS za 20 euro... (z wysyłką). Lokalizator wykrywa ruch pojazdu - wibracje wysyłając smsa z lokalizacją do ok 2m dokładności,



Możesz podlinkować ten sprawdzony przez Ciebie model? Miał jakieś problemy?

piso

2017-05-17, 15:59
Kto rano wstaje temu pan bóg daje :D

tranzystor

2017-05-17, 18:55
HEKTOR1226 napisał/a:

Mimo ze chlopaki znaja sie na robocie bo zwineli nowe auto i nim wyjechali to w kwestii zarabiania na czarnym rynku sa amatorami bez polotu i finezji. Aut sie nie kradnie auta sie bierze w leeasing rozbiera na czesci lub goni za wschodnia granica i zglasza kradzież. Zadnych poscigow spraw karnych i kłopotów. Wiec po co chodzić po nocach i cieciow na emeryturze budzić. Nie wiem.




Pierwszy ekspert w temacie. Jakie nowe auto? Chyba u Ciebie na wsi to nowy samochód.
Taki z Ciebie cwaniak od interesów - jakby to było takie łatwe - wziąć w leasing i wydymać ubezpieczyciela (przy okazji jeszcze bank), to chyba ubezpieczyciele wszyscy by splajtowali. Samolot pasażerski też można wziąć w leasing - zobacz o ile większy zarobek.
k***a, ludzie. Najpierw trochę kontaktu z rzeczywistością, wyprowadzka od starych, a później snucie bajek.

p4nk1

2017-05-17, 20:28
ch*ja lokalizatory dają. Zagłuszać można sygnał z urządzenia wielkości komórki już... Radiowe namierzanie (Lo-Jack) może coś da, jak szybko zauważysz, że Ci furę zaj***li. Do mojej Hondy wleźli jak do swojej i mimo, że paliwa miała na dojechanie do skrzyżowania nigdzie na pobliskich stacjach nie widziano bryki, ani podejrzanych osobników z karnistrami. Wsiąkła i znikła, a k***y dalej na wolności. Fura full opcja rocznik katalogowy 2008 z salonu wyjechał 2009. Złodziejskie k***y trzeba torturować na miejscu po przyłapaniu, a nie wymiarowi "sprawiedliwości" oddawać.

gtrunio

2017-05-17, 21:37
ofermy? ty byś w 30 letnim golfie zamka nie umiał rozj***ć, a co dopiero odpalić :D

tranzystor

2017-05-17, 23:50
p4nk1 napisał/a:

Do mojej Hondy wleźli jak do swojej i mimo, że paliwa miała na dojechanie do skrzyżowania nigdzie na pobliskich stacjach nie widziano bryki, ani podejrzanych osobników z karnistrami.



Może przełączyli szybko na LPG, albo poszukaj swojego cudu techniki w skupie metali kolorowych.