18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież 500 rupii

~Angel • 2020-02-25, 11:39
6 osób zostało zatrzymanych i postawiono im zarzut pobicia oraz torturowanie 2 mężczyzn przyłapanych na kradzieży 500 rupii. Złodzieje również zostali aresztowani i postawiono im zarzut kradzieży. Do internetu trafił materiał filmowy na którym widać jak mężczyźni bija i wkładają w odbyt śrubokręt ze szmata nasączana benzyną jednemu złodziejaszkowi.



https://www.news18.com/news/india/shocking-says-rahul-gandhi-as-video-of-dalits-being-tortured-in-rajasthan-goes-viral-bjp-tweets-reminder-2508083.html

EdmundKemper

2020-02-25, 22:01
To jakieś gejuchy, a nie porządni obywatele hinduscy.

willoo

2020-02-25, 22:32
nowynick napisał/a:

k***a w którym to było roku? Bo w 2000 rupla stała ok. 10 zł za szt. a na dziś stoi 0.05274 PLN. Chyba nie odj***li czegoś takiego za 26 zł?



google mówi że w 2003 (dalej nie pokazuje) stała 0.85zł ... to 3 lata wstecz stała 10x więcej ?

SM0KEtatum

2020-02-26, 17:48
Ja rozumiem zlodzieja zlapac i mu wpie**ol spuscic albo ewentualnie jakis numer odjebac, typu na golasa w srodku miasta wypuscic albo do slupa przywiazac. 'Nawet rozumiem jak w tej brazylii za kradziez im jezuska robia i stygmatuja. Ale na takie zabawy to juz ci wykonawcy pokazuja ze maja cos nie ten tego pod deklem bardziej niz sam zlodziej. Albo jakies zadatki na psychola. Poprostu kara nieadekwatna do czynu. Jak ci ktos np miejsce w kolejce zapie**oli to nie powiesisz go przeciez za szyje na latarni.

koras24

2020-02-26, 23:23
SM0KEtatum napisał/a:

Ja rozumiem zlodzieja zlapac i mu wpie**ol spuscic albo ewentualnie jakis numer odjebac, typu na golasa w srodku miasta wypuscic albo do slupa przywiazac. 'Nawet rozumiem jak w tej brazylii za kradziez im jezuska robia i stygmatuja. Ale na takie zabawy to juz ci wykonawcy pokazuja ze maja cos nie ten tego pod deklem bardziej niz sam zlodziej. Albo jakies zadatki na psychola. Poprostu kara nieadekwatna do czynu. Jak ci ktos np miejsce w kolejce zapie**oli to nie powiesisz go przeciez za szyje na latarni.



No powiesić to by była przesada, ale śrubokręt w dupe już chyba nie.