18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradną kible jak wyzwoliciele rosjanie...

Halman • 2023-04-22, 20:30

dalsza część tej historii w kolejnej desko / kantówko terapii...

dennissliwa

2023-04-22, 20:35
15 sekund i pół wioski ich goniło. Podoba mi sie to :D

Geraldinio

2023-04-22, 21:07
dennissliwa napisał/a:

15 sekund i pół wioski ich goniło. Podoba mi sie to



Też mnie to zaintrygowało, nagle całe stado się zleciało. W 1 świecie człowiek albo w robocie, albo po, zj***ny je obiadokolacje i przed netflixem, ignorując jakiekolwiek krzyki na zewnątrz, a tu jakby już stali przy drzwiach gotowi na akcję.

Sawix

2023-04-22, 21:23
fajna nuta

LizTruss

2023-04-22, 22:55
"KRADNĄ KIBLE JAK WYZWOLICIELE ROSJANIE..." boli cie, ze Rosjanie kradną jakies sprzęty (i to nawet nie w Polsce!) a nie boli cie, ze polskie rolnictwo rozk***ione jest jakim ukrainskim sk***iałym pseudo zbożem. Nie boli cie, ze do tej pory Polska stanowiła monolit i zadne j***ne multi-kulti nie wchodziło w grę a teraz 1/4 obywateli to nie Polacy?! Taki z ciebie k***a patriota - obejrzec mecz reprezentacji, wywiesić flage na 11 listopada a jak kraj jest rozpie**alany na kawałki to wtedy przymykasz oko. Zalosny jestes człowieku...

Halman

2023-04-22, 23:06
LizTruss napisał/a:

boli cie, ze Rosjanie kradną jakies sprzęty (?)


tak putinsynu, a teraz łap to...

LizTruss

2023-04-22, 23:49
Halman napisał/a:

tak putinsynu, a teraz łap to...



Zadaniowany jestes? Mam nadzieje, ze chociaż jestes oplacany - wtedy zrozumiem. Z domu wyniosłeś nienawisc do Polski? Rozumiem - tata blumsztajn a mama z domu Goldstein... tez zrozumiem - czym skorupka za mlodu nasiąknie... ale jeśli tak sam sam z siebie, bez żadnych szekli - nienawidzisz Polski i Polaków to mam nadzieje, ze raczej wczesniej niż później spotka cie za to kara.

Halman

2023-04-23, 00:05
LizTruss napisał/a:

Mam nadzieje, ze chociaż jestes oplacany - wtedy zrozumiem


a tobie ile kopiejek wpadło? czy aż cały pozłacany tombakiem rubel?

brylant1412

2023-04-23, 08:22
ten z miotłą najlepszy

skywalker75

2023-04-23, 09:12
LizTruss napisał/a:

"KRADNĄ KIBLE JAK WYZWOLICIELE ROSJANIE..." boli cie, ze Rosjanie kradną jakies sprzęty (i to nawet nie w Polsce!) a nie boli cie, ze polskie rolnictwo rozk***ione jest jakim ukrainskim sk***iałym pseudo zbożem.



Za dużo się naczytałeś blumsztajnowej GW i goldsztajnowego TVN, ruski cieciu. I pamiętaj Ukraińcy i Polacy to najbliższe sobie narody, ruskie szmaty natomiast to skundleni azjaci

:roll:

Geraldinio

2023-04-23, 11:46
skywalker75 napisał/a:

Za dużo się naczytałeś blumsztajnowej GW i goldsztajnowego TVN, ruski cieciu. I pamiętaj Ukraińcy i Polacy to najbliższe sobie narody, ruskie szmaty natomiast to skundleni azjaci



Co ma do tego GW i TVN? ruskie onuce jak już to czytają tygodnik Od rzeczy (celowo literówka w nazwie) jak właściciele robią wywiad z ruskim ambasadorem, oraz oglądają TVPIS bo tam częściej występuje konfederacja - 5 kolumna sowietów.

opółnocyuciebie

2023-04-23, 13:57
niezły biznes - miały być dwa mopedy, a są jeden w plecy :lol:

nelson710

2023-04-23, 14:57
I to sie nazywa pomoc sąsiedzka