18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozorypce bawią się w snajperów

NiedźwiedzioGłowy • 2015-11-12, 19:05
I niech mi ktoś powie, że od kiedy mają swoją małą zabawną książeczkę z robaczkami ich "kultura" cokolwiek stworzyła :roll:


lokalnywatażka

2015-11-14, 00:38
rai87 napisał/a:

Czy ja mogę się dowiedzieć dlaczego mój post, a mianowicie "Mogę się mylić, ale to chyba jest węgierski GEPARD" został usunięty skoro nazwa tej broni w oryginale jest pisana wielkimi literami!!?? A nawet jeżeli nie to czy to k***a jest nadużywanie capsa?! Czy kogoś tu poj***ło?

ps. pisałem z shiftem i w ch*j się namęczyłem, bo trzymanie tego i wciśnięcie 6 liter doprowadziło mnie do łez


od kiedy przy niektórych nickach sypnęły się ostatnio ~tyldy, to tu się niewesoło zrobiło.
Napiszesz chłopie słówko capsem,bądź o zgrozo literki X i D razem i już odstrzał.
W dupach się poprzewracało, sadolowe ORMO, psia mać.

Recydywista

2015-11-14, 00:51
antyvlad napisał/a:



Każdy temat dobry, żeby jechać na kozojebców :swinia:




cos w tym jest

UBcjaPOLSKA

2015-11-14, 02:31
Jak to co ma ten filmik do kozojebców? Strzelają nie? Kozojebcy strzelają i modlą się allacha = islamiści. Więc j***ć islam i islamistów. Prawda? Logiczne.
Dalej nie kminisz? Bo strzelają kozojebcy do ludzi, więc ich j***ć. A kozojebcy bardzo, ale to k***a bardzo nie lubią jak się ich odbyty penetruje.

Recydywista

2015-11-14, 12:51
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Jak to co ma ten filmik do kozojebców? Strzelają nie? Kozojebcy strzelają i modlą się allacha = islamiści. Więc j***ć islam i islamistów. Prawda? Logiczne.
Dalej nie kminisz? Bo strzelają kozojebcy do ludzi, więc ich j***ć. A kozojebcy bardzo, ale to k***a bardzo nie lubią jak się ich odbyty penetruje.



w ktorej sekundzie modla sie do allaha?

dalej nie kminisz? debilu tu kozojebcy wybijaja kozojebcow wybijanie kozojebcow zawsze na propsie, czyz nie?