18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozaki Rosomaki

Cały_Idiota • 2015-03-07, 15:09
Rosomaki to nie tylko wykwalifikowani ratownicy ale też... władcy puszczy. :-) Nawet misie przed nimi uciekają na drzewa.




POPISowyNumer

2015-03-07, 15:17
Rosomak, skład:
15% organy wewnętrzne
15% mięśnie, kościec i skóra
70% czyste rektyfikowane sk***ysyństwo

CichaWoda

2015-03-07, 15:24
ciekawe czy nasze rodzime wojskowe rosomaki sprawdzą się w konflikcie zbrojnym ze sławnym wielkim niedźwiedziem dowodzonym przez putina

~LegendarnyZiom

2015-03-07, 15:30
Pojadę klasykiem:


srasshole

2015-03-07, 16:36
jakbym miał szkielet z adamantium i czynnik regenerujący to też bym kozaczył.

elektrycerz

2015-03-07, 17:10
Te wilki czy niedźwiedzie by rosomaka zabiły jednym kłapnięciem pyska, tylko że się boją. Bo myślą sobie, że rosomak je atakuje, bo jest silniejszy, więc uciekają.

kamuha

2015-03-07, 18:56
elektrycerz napisał/a:

Te wilki czy niedźwiedzie by rosomaka zabiły jednym kłapnięciem pyska, tylko że się boją. Bo myślą sobie, że rosomak je atakuje, bo jest silniejszy, więc uciekają.


gówno prawda.

Rosomak ma skórę twardą jak naplet tyranozaura.
cytat "...maja bardzo grubą skórę, która przetrwa w starciu z tradycyjnymi strzałami czy włóczniami, nie poddając się nawet uderzeniu ostrą maczetą."
szczęki bez problemu kruszą kości.
tak jak napisał to ktoś wyżej.
"zwierz sk***ol"

Cały_Idiota

2015-03-07, 19:42
elektrycerz napisał/a:

Te wilki czy niedźwiedzie by rosomaka zabiły jednym kłapnięciem pyska, tylko że się boją. Bo myślą sobie, że rosomak je atakuje, bo jest silniejszy, więc uciekają.



Akurat od wilka jest silniejszy. Tutaj walka 1v1 o padlinę



Rosomak wykorzystuje silne łapy i w pewnym momencie chwyta wilka jak rasowy judoka. Gryzie w pysk, poddusza, a wilk zaczyna skomleć i zamiast walczyć o padlinę - walczy o własne życie (00:38). :-)
Później wilk przycisnął rosomaka do ziemi, ale nie był wstanie przebić jego skóry i musiał odpuścić.





Macie jeszcze filmik w HD. Można się lepiej przyjrzeć wyglądowi zwierzaka.

carpen

2015-03-07, 21:55
k***a .. sobota .. wieczór .. a ja oglądam Rosomaki wk***iające wilki ...

Boże co ja robie nie tak ?

Bratyslav

2015-03-08, 11:48
@carpen
Przynajmniej zobaczyłeś że istnieje życie poza internetem :)

Catar

2015-03-08, 13:52
nie wiem jak wy,
ale ja chce wolverinka

tomaszmwo

2015-03-08, 20:27
Co jak co, ale rosomaki są cholernie niebezpieczne. Był kiedyś taki przypadek w mojej miejscowości, że rosomak ukradł samochód sołtysa i pogonił na części. Rosomaki się nie pie**olą w tańcu.