18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Shock

2017-03-18, 02:42
Ktos ogarniety w temacie biologii moze to potwierdzic ? Czy ludzki material dna moze sie 'polaczyc' z kozim ? czy to po prostu zwykla choroba/mutacja.

Filogyna

2017-03-18, 02:56
Shock napisał/a:

Ktos ogarniety w temacie biologii moze to potwierdzic ? Czy ludzki material dna moze sie 'polaczyc' z kozim ? czy to po prostu zwykla choroba/mutacja.



Nie, nie może.

Nie jest to też choroba/mutacja: to KOLEJNY ordynarny fejk tego typu. O dziwo, we wszystkich tego typu fejkowych przypadkach zdjęcia są nieostre/rozmazane/z-dużej-odległości.


Przerażające jest tylko to, że ludzi skłonnych uwierzyć w narodziny kozo-człowieka jest tak sporo :) .

ti...........ax

2017-03-18, 05:01
Filogyna napisał/a:

Nie, nie może.



Po tylu latach kozowania , kozy rodziły się i zawsze jakaś cząstka DNA ciapaka zostawała, więc teraz nie zdziwi mnie jak z imigrantami na pontonie przypłynie minotaur

eLzar

2017-03-18, 05:18
Filogyna napisał/a:



Nie, nie może.

Nie jest to też choroba/mutacja: to KOLEJNY ordynarny fejk tego typu. O dziwo, we wszystkich tego typu fejkowych przypadkach zdjęcia są nieostre/rozmazane/z-dużej-odległości.


Przerażające jest tylko to, że ludzi skłonnych uwierzyć w narodziny kozo-człowieka jest tak sporo :) .



Złamałaś mi serce.
Przez swoje całe życie myślałem, że na świecie istnieją centaury :(

Idę do mamy!
Pa :D haha

PersivalusPerwersalus

2017-03-18, 07:25
ja obstawiam szwecje, chociaż nie. Francja ! południe francji poznaje po oczach kozo człeka, taką głębie widać tylko na południu francji.

maxs90

2017-03-18, 08:07
Ale wy jesteście poj***ni i upośledzeni umysłowo, że wierzycie w takie rzeczy. Oddajcie kase za edukację

bania88

2017-03-18, 09:03
@Basia_Stańczyk O Chupacabrę bym się nie martwił, tutaj będziemy mieli do czynienia z Ciapacabrą.

petru23

2017-03-18, 12:28
A gdzie marsz w obronie zycia? Przecież koza też człowiek, znaczy się czajnik lub ch*j wie kim zgodnie z gender dzisiaj chciałby być.

sw...........ny

2017-03-18, 12:36
Samo twierdzenie "koza urodziła pół człowieka" jest już tak skandalicznie śmiesznie, że mało mnie obchodzi, że to fejk.

ellsworth

2017-03-18, 20:42
Shock napisał/a:

Ktos ogarniety w temacie biologii moze to potwierdzic ? Czy ludzki material dna moze sie 'polaczyc' z kozim ? czy to po prostu zwykla choroba/mutacja.


Jeśli masz więcej niż 10 lat i na serio zadajesz takie pytanie, to oddaj k***a pieniądze podatnikom za swoją edukację, bo nawet wiedzy na poziomie podstawówki nie przyswoiłeś!

abadon

2017-03-18, 21:19
Na świat przyszedł nowy mahomet?

lubie_to

2017-03-18, 22:53
tak to jest jak twoja stara masturbuje sie krakowską kiełbasą

wilkoala

2017-03-19, 11:13
Może nie 500+ ale 250+ sie należy.
Gdyby przeżyło.