18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kownacki - Meyna

Baronessa • 2024-03-03, 19:00
Sobotnia walka. KO w 1 rundzie, cepy jak pod remizą. Pogromca Ajtuja Szminki, jąkający się Adaś Kownacki kolejny raz dostaje ciężki oklep, tym razem od no name'a. Swego czasu przymierzał się do Wildera...


lacrimal

2024-03-04, 20:52
Taki pomysł mam żeby im zamiast reklam takie husarskie skrzydła przypimać albo takie flagi z pod Orlenu :-)

majeńka

2024-03-04, 23:20
Baronessa napisał/a:

tylko nie rozumiem, dlaczego cię tak bardzo irytują gołe chłopy? Fakt, mogły by trochę spalić sadła te ulańce, chociaż Kownacki wcześniej to w ogóle wyglądał jak spasiony knur i z ryja może nie wyglądają, jak pie**olony Leonardo Di Caprio, ale bez przesady... Może ty maleńka jednak nie jesteś wcale taka bi, tylko zwyczajna lesba... ?!

Po pierwsze, faceci nie są do oglądania. Z tym się chyba zgodzi większość kobit, nawet tych co twierdzą że są 100% hetero.

Poza tym, sama nie wiem czemu pedalstwo tak mnie drażni. Mówię o odbytniczych sprawach oraz o spoconych samcach tulących się do siebie; świadomość że kolega Folur robi to i owo za zamkniętymi drzwiami jakoś nie nastawia mnie wrogo do niego.

Do kopulacji z samcami nie mam nic przeciwko, zraził mnie tylko brak higieny u 100% testowanych. Domyślam się że istnieją faceci którzy potrafią się tam na dole umyć, ale jakoś nie mam obecnie ochoty aby takowych znaleźć.

Oprócz tego, wygląda że samce są wyłącznie wzrokowcami. Dla mnie np. zapach jest ważniejszy: smród nieświeżego potu, grzybicy, wielu perfum, itd, mnie odrzuca. I facet który myśli wyłącznie wzrokowo chyba sam nie zdaje sobie sprawy że od niego capi.

labi89

2024-03-05, 16:19
Kiedyś KOwnacki dzisiaj DOWNacki :P

JenkinsPerkins

2024-03-05, 19:14
kownacki j***na donutowa pała , szkoda ze sędzia przerwal walke bo mogl jeszcze na ten leb wylapac pare grzmotów