18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kotek kłopotek

eenocosTy • 2020-06-17, 20:55
Dłubiąc na YouTube natrafiłem na taką oto perełkę.

Karol Kot polski morderca nazywany również wampirem z Krakowa, oskarżony o zamordowanie 2 osób, 10 prób zabójstwa oraz 4 podpalenia. (oraz kilka prób otruć) W rodzimym Krakowie swoimi zbrodniami wywołał psychozę strachu w latach 60. XX wieku.

Ten słodki chłopcyś został skazany na karę śmierci, w jej chwili miał 22 lata.


swampman

2020-06-17, 21:05
moglby byc spoko material ale ktos swoim poczuciem humoru i ch*jowym gustem muzycznym zaprzepascil szanse

mygyry

2020-06-17, 21:10
I do dzisiaj by taka k***a była na wikcie podatnika gdyba nie sensowny dobór kary dla zwyrodnialca

eenocosTy

2020-06-17, 21:17
swampman napisał/a:

moglby byc spoko material ale ktos swoim poczuciem humoru i ch*jowym gustem muzycznym zaprzepascil szanse



Jak wspomniałem, nie ja jestem autorem tej przeróbki. Interesuje się mocno seryjnymi mordercami i sądziłem, że ten temat na sadolu jest już oklepany, więc postanowiłem wstawić coś innego. Jeżeli chcecie mogę coś pomyśleć żeby zrobić cała serię o mordercach którzy przeszli do historii.

swampman

2020-06-17, 21:53
eenocosTy napisał/a:

Jak wspomniałem, nie ja jestem autorem tej przeróbki. Interesuje się mocno seryjnymi mordercami i sądziłem, że ten temat na sadolu jest już oklepany, więc postanowiłem wstawić coś innego. Jeżeli chcecie mogę coś pomyśleć żeby zrobić cała serię o mordercach którzy przeszli do historii.



czy ja mowie ze ty? wklej to bez udziwnien bo material jest ciekawy

eenocosTy

2020-06-17, 22:13
swampman napisał/a:

czy ja mowie ze ty? wklej to bez udziwnien bo material jest ciekawy



Jesteś strasznie arogancki i smutny z tego co widzę, lubisz marudzić i chcesz coś znaczyć. Owszem, będę miał na względzie rozwinięcie tematu lecz nie ze względu na Ciebie.

swampman

2020-06-17, 22:48
eenocosTy napisał/a:

Jesteś strasznie arogancki i smutny z tego co widzę, lubisz marudzić i chcesz coś znaczyć. Owszem, będę miał na względzie rozwinięcie tematu lecz nie ze względu na Ciebie.



rozgryzles mnie :lol:
wrzuciles film o mordercy chodzacym po miescie, ktory pokazuje jak dzga ofiary papierowym nozem a to wszystko jest okraszone przedszkolna piosenka.
co bedzie nastepne? kompilacja zdjec hitlera z piosenka "motylem jestem"?

marudzic?
to nie kwejk. tak tylko przypominam
cos znaczyc?
tak, moje hobby to zbieranie pozytywnych opinii od wirtualnych piwiarzy

eenocosTy

2020-06-17, 23:09
swampman napisał/a:

rozgryzles mnie
wrzuciles film o mordercy chodzacym po miescie, ktory pokazuje jak dzga ofiary papierowym nozem a to wszystko jest okraszone przedszkolna piosenka.
co bedzie nastepne? kompilacja zdjec hitlera z piosenka "motylem jestem"?
marudzic?
to nie kwejk. tak tylko przypominam
cos znaczyc?
tak, moje hobby to zbieranie pozytywnych opinii od wirtualnych piwiarzy



Jak myślisz, na czym polega wizja lokalna? Daniu do rąk własnych psychopacie ostrego noża i rozegraniu scen z popełnionych zbrodni? Czy raczej dania mu papierowego noża i symulacji ów zbrodni?
Skoro to nie kwejk, to wypie**alaj na niego i nie zawracaj dupy prawdziwym psycholom z którymi ja się utożsamiam.
Co do wirtualnych piw, ch*j w nie wbijam. Tak szybko jak się zacząłem tu udzielać, tak szybko mogę wyr*chac Ci matkę a Ciebie sprawić moim synem. Chcesz drążyć temat? Wystarczy słowo.

swampman

2020-06-17, 23:21


mysle ze nie rozumiesz sedna sprawy.

ja ciebie o nic nie pytalem w poprzedniej wiadomosci i malo mnie interesuje twoj poglad wiec po co odpowiadasz mi na moje odpowiedzi do ciebie?
z kultura osobista u ciebie na bakier ale po tym co wlasnie napisales:

"Tak szybko jak się zacząłem tu udzielać, tak szybko mogę wyr*chac Ci matkę a Ciebie sprawić moim synem. Chcesz drążyć temat? Wystarczy słowo."

mysle ze staniesz sie posmiewskiem...

(jesli to byl coming out i przyznanie sie ze masz problemy z przedwczesnym wytryskiem moge ci tylko poradzic zebys sobie kupil jakas masc czy zel)

willoo

2020-06-18, 00:48
eenocosTy napisał/a:

Jak wspomniałem, nie ja jestem autorem tej przeróbki. Interesuje się mocno seryjnymi mordercami i sądziłem, że ten temat na sadolu jest już oklepany, więc postanowiłem wstawić coś innego. Jeżeli chcecie mogę coś pomyśleć żeby zrobić cała serię o mordercach którzy przeszli do historii.



Bardzo chętnie przeczytałbym takie historie. Do dzieła !

JarosławTusk

2020-06-18, 03:12
@swampman Tak samo mało nas interesuje to, że ci podkład muzyczny nie pasuje w tym filmie.

Seksiaczek

2020-06-18, 03:31
swampman napisał/a:

mysle ze nie rozumiesz sedna sprawy.
ja ciebie o nic nie pytalem w poprzedniej wiadomosci i malo mnie interesuje twoj poglad wiec po co odpowiadasz mi na moje odpowiedzi do ciebie?
z kultura osobista u ciebie na bakier ale po tym co wlasnie napisales:
"Tak szybko jak się zacząłem tu udzielać, tak szybko mogę wyr*chac Ci matkę a Ciebie sprawić moim synem. Chcesz drążyć temat? Wystarczy słowo."
mysle ze staniesz sie posmiewskiem...
(jesli to byl coming out i przyznanie sie ze masz problemy z przedwczesnym wytryskiem moge ci tylko poradzic zebys sobie kupil jakas masc czy zel)



Wyjmij już tego kija z dupy.Żona nie daje i chodzisz wk***iony na wszystkich nieszczęśliwy?

Wiewór

2020-06-18, 06:25
Zabrakło najważniejszego momentu. Jak się huśta na szubienicy.

edmund

2020-06-18, 06:42
eenocosTy napisał/a:

Jesteś strasznie arogancki i smutny z tego co widzę, lubisz marudzić i chcesz coś znaczyć. Owszem, będę miał na względzie rozwinięcie tematu lecz nie ze względu na Ciebie.



focha strzelasz jak mała dziewczynka, tyle w temacie

bishfinger

2020-06-18, 07:09
ehhh co za czasy, można było po rynku krakowskim autem jeździć