18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koteczki konserwowe

marna • 2017-08-08, 22:05
Nie od dziś wiadomo, że sadistic koteczkami stoi (stał?).
Słoik też jest poniekąd symbolem tego portalu..
A co jakby połączyć te obie kwestie?

Kocięta w formalinie - dość popularna opcja wśród "wypychaczy zwierząt". Dobry prezent dla dziecka, które koniecznie chce zwierzątko, a nie jesteśmy przekonani czy jest gotowe na taką odpowiedzialność.
W tym przypadku ofiarowany zwierzak nie będzie nawet brudził ;)










Cross9819

2017-08-09, 11:36
lg1500 napisał/a:

To nie portal dla zwyroli co się lubują w zadawaniu cierpienia. Czarny humor, wypadki itp nie oznacza zachęcania i lubowania się w zadawaniu cierpienia. Wielu z was jest poj***nych i nie rozumie idei tego serwisu.



Sadistic jest jednak portalem specyficznym i musisz się z tym pogodzić. To, co widzimy w tym poście to rodzaj sztuki (całkiem ładnej), kotki są już martwe i nie wiemy, czy zostały zamordowane, czy umarły śmiercią naturalną. Osobiście nigdy nie zabiłbym kota dla przyjemności, śmieszy mnie jednak czarny humor (ot idea portalu).

DoubleBorger

2017-08-09, 12:05
Ja rozumiem, mam tutaj konto, nie do końca jestem zdrowy psychicznie.
k***a, ale niektóre są fajne

czarnykun

2017-08-09, 12:19
Cytat:


To nie portal dla zwyroli co się lubują w zadawaniu cierpienia. Czarny humor, wypadki itp nie oznacza zachęcania i lubowania się w zadawaniu cierpienia. Wielu z was jest poj***nych i nie rozumie idei tego serwisu.

Czy Ty masz pojęcie koleżanko co oznacza słowo sadyzm od którego wywodzi się nazwa tego portalu? Sadyzm to nie tylko uciecha z zadawania cierpienia ale też z oglądania go, także tak... Czarny humor, wypadki i kotki w formalinie zdecydowanie należą do idei tego serwisu. Widzę pozatym, że równie ciezko co z widokiem zwierząt w słoiku radzisz sobie z sarkazmem i widzisz gdzieś tam zachęcania do takiego procederu.

Mnie tam te kotki ani nie bawią ani nie smucą i za życia są mi obojętne , za to opis odj***ny perfekcyjnie.

robert357

2017-08-09, 14:24
lg1500 napisał/a:

To nie portal dla zwyroli co się lubują w zadawaniu cierpienia. Czarny humor, wypadki itp nie oznacza zachęcania i lubowania się w zadawaniu cierpienia. Wielu z was jest poj***nych i nie rozumie idei tego serwisu.



Czyżby kwejkowicz zapomniał się na jakiej stronie jest?

Let's make sadistic great again!

Alex_De_Large

2017-08-10, 05:31
longlong7 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, że sadistic koteczkami stoi (stał?).
Słoik też jest poniekąd symbolem tego portalu..

doj***ł do pieca



Dżenderowiec płci nie rozróżnia.

carlorozzi

2017-08-10, 16:53
Nie przepadam za kotami ale któregoś z tych mógłbym mieć. Najlepiej ten w kuli :-D