18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kotecek vs srogie piguły

Halman • 2016-06-05, 09:59
Cytat:

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Przemysłowej w Szczecinku. Mężczyzna będący pod wpływem narkotyków w bestialski sposób znęcał się nad kotem. Obdarł go ze skóry, uderzał nim o ściany mieszkania a na końcu wyrzucił przez okno z drugiego piętra. Funkcjonariusze policji zatrzymali już mężczyznę. Z postawieniem zarzutów muszą się jednak wstrzymać do momentu odzyskania przez niego pełnej świadomości.
Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem zgodnie z artykułem 35. Ustawy o ochronie zwierząt grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Sąd w takiej w sytuacji może także orzec nawiązkę w wysokości od 500 zł do 100 000 zł na cel związany z ochroną zwierząt.



Żródło

whistan

2016-06-06, 17:13
Up pie**olisz że głowa boli...

Mintaj91

2016-06-06, 19:59
@up, to wy pie**olicie obrońcy sierściuchów i innych. Niby tacy pełni miłości i zrozumienia, a jak się z was nienawiść jątrzy to nawet mnie na to patrzy się z niepokojem. To tylko głupi kot. Ile takich zostaje zagryzionych przez psa w męczarniach, albo wpada gdzieś do dołu z wodą i tonie to nikt by nie zliczył. Znęcał się? Znęcał. No to rozsądna kara, 1000/1500zł, tydzień odsiadki i do domu. Proste. To już jego wybór czy znowu będzie chciał stracić 1000/1500 i posiedzieć w celi tydzień.

krzysiaq

2016-06-06, 20:47
Czytając niektóre komentarze - z chęcią poznęcałbym się nad tymi co je piszą, żeby poczuli co czuł ten kot. Co to tłumaczenie ze jego kot?! 1500 grzywny? Jakby taki debil co się znęca poszedł do pierdla na minimum 6 miesięcy to może by się nauczył. Chory kraj i chore sądy, które dają takie lekkie wyroki.

zydzyd

2016-06-06, 21:13
jakoś kotów mi nie szkoda :D

Loaloa

2016-06-06, 21:43
Futro z zadbanego kota to nie lada gratka.

UBcjaPOLSKA

2016-06-06, 22:37
To jest k***a sadistic czy portal miłośników i ochrony zwierząt?!

whistan

2016-06-06, 23:02
up A ty tez pajacu taki sadystyczny ze bawi cie znęcanie się nad zwierzętami?



A ty tam u góry od bólu głowy i jątrzącej się nienawiści - też pie**olisz...