18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot zjada to ja nie mogę

latino • 2018-09-25, 20:07

Facet zjada mysz jak prawdziwy Jaguar

xnm

2018-09-25, 23:45
ch*jec napisał/a:

Wygląda jak typowa polonia za granicą, a jego stara bierze 500+ na gówniaki.


na polonie za granicy jest to za mocne raczej pochodzi to z centrum wszelakiego partactwa.

Adrian_Aleksander

2018-09-26, 00:20
Człowiek bez pracy za 50 ziko wpie**oli nawet własnego ch*ja byle harnaś był

Argeusz

2018-09-26, 00:24
Tilg_die_Schmach napisał/a:



Nornica to nie ryjówka


Zgadzam się nornica to nie ryjówka, ale na nagraniu jest ryjówka, nie nornica. Zobacz sobie foty z atlasu albo google.

Ca...........on

2018-09-26, 01:16
Te komentarze wywołały u mnie pewien myślotok... Gdzie jest granica między szczerą niewiedzą a powoływaniem się na nią? Moim zdaniem, przy obecnym stanie technologii, powinno się rejestrować, czego dany osobnik się nauczył w życiu, i traktować brak wiedzy na dany temat jako okoliczność łagodzącą.

Gambi

2018-09-26, 03:56
Czasem się zastanawiam, co mają tacy ludzie w głowach? Jak np rozmyślają o życiu to co mają w głowach? Ciemno przed oczami? Kolorowe plamki? Czy mają jakieś myśli? :roll:

Heydash

2018-09-26, 05:44
Skrzynka browara dla tego Pana!! To właśnie jest prawdziwy mięsożerca a nie p*zdA (czyli większość z was) co chodzi do biedry po w pół gotowe schabowe i udka które później przyprawia i podaje z warzywami.

atrock92

2018-09-26, 11:51
Wyglada jak Lewandowski. heh. bezglutenowa dieta Ani widze pomieszała w głowie

D3Ton

2018-09-26, 13:48
Co Ty masz za znajomych, Chłopie...

MadDave

2018-09-26, 15:47
Człowiek bez wykształcenia, pewnie po podstawówce góra zawodówce. Upodlony, skłonny publicznie się ośmieszyć byle by dostać byle jaką robotę której inni nie brali nawet pod uwagę. Ewentualnie jedzie do rajchu mieszać cement bo tylko do tego się nadaje i być może sam zdaje sobie z tego sprawę. Że albo teraz albo nigdy. Albo zostaje bezdomnym menelem albo w końcu coś zmieni w swoim nic nie znaczącym życiu.
Nie znam nie oceniam. Jednak nie wygląda na bystrzaka i na kogoś kto może cokolwiek w życiu osiągnąć.
@Gambi
Wydaje mi się że tacy prości ludzie myślą o prostych rzeczach - podupczyć jakieś małolatki, napić się taniego piwerka, może jakiś meczyk obejrzeć. Salcesonu podjeść. Mamy na osiedlu takiego niegroźnego głupka. Raz z kolegami podpuszczaliśmy go żeby powiedział nam o czym sobie myśli czasem jak nic nie robi(nie tylko ciebie męczy ta kwestia ;) ) Jednak nie potrafił wyjaśnić.

Gambi

2018-09-27, 03:57
MadDave napisał/a:


@Gambi
Wydaje mi się że tacy prości ludzie myślą o prostych rzeczach - podupczyć jakieś małolatki, napić się taniego piwerka, może jakiś meczyk obejrzeć. Salcesonu podjeść.



Przyznać się czy nie, że też tak mam? I to o salcesonku... to chyba ja jestem na nagraniu... :oops: