18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot w puszce

normale • 2013-05-12, 13:38
I tak pewnie każdy sadol postąpiłby tak samo ;-)

Głupi kocur :szczerbaty:

Quaswerty

2013-05-12, 13:45
Miałem taki sam przypadek tylko za ch*ja nie chciało zejść, ja trzymałem za puszkę a kumpel próbował wyciągać łeb, a ile śmiechu było przy tym to masakra :mrgreen: A najlepsze było jak próbował sp***olić, wtedy to mało nie polaliśmy się ze śmiechu :mrgreen:
Epicko takie coś wygląda :lol:

normale

2013-05-12, 13:50
@up puszki są zazwyczaj ostre, ciekawe czy po waszej "pomocy" czuł się lepiej :hitler:

Miisiek89

2013-05-12, 13:52
Za uratowanie kota z puszki zawsze piwo!

sh_akal

2013-05-12, 13:55
normale napisał/a:

I tak pewnie każdy sadol postąpiłby tak samo ;-)



Uwierz mi, że gdybym miał przy sobie trochę nafty to zamoczył bym mu ogon w niej i podpalił... Tak, nienawidzę kotów!!

rockface123

2013-05-12, 14:02
@up szykuj się na mega srakę sadolowych obrońców zwierząt :D

lu...........5z

2013-05-12, 14:38
@up

wycisnij pryszcze. dobrze wiemy, ze jedyne rzeczy ktore r*chasz to skarpetki siedzac przed komputerem

gambiterv

2013-05-12, 14:49
Ja bym go wypie**olił ^ ^

MrKinggston

2013-05-12, 14:57
Lepsze jaja są jak się przywiąże puszkę do ogona kota. Kot się boi i ucieka, im szybciej ucieka tym bardziej puszka hałasuje a im bardziej hałasuje tym szybciej ucieka.

suchy945

2013-05-12, 16:25
gambiterv napisał/a:

Ja bym go wypie**olił ^ ^



gówno byś zrobił

sh_akal

2013-05-12, 17:44
pansiemaziomki napisał/a:



ja tak lubie robić twojej starej, wkladam jej ch*ja w jape az sie krztusi i troche omdlewa az nie ma sily wyjac mojego ch*ja, wtedy polewam jej nafta kuciape i podpalam- efekt? jest tak jak po depilacji brazylijskiej :wytrysk:



Za obrazę Matki, głęboki ch*j Ci z jajami w dupe.

pansiemaziomki

2013-05-12, 17:57
za Twoja matke powinienem dostac nobla, a ona sama stryczek za taka k***e jak ty

Gebofon

2013-05-12, 20:44
rockface123 napisał/a:

@up szykuj się na mega srakę sadolowych obrońców zwierząt :D




is...........ay

2013-05-12, 20:56
A wyobraźcie sobie perkusję z takich zapuszkowanych kotków. :krejzi:
:idea: Z jelit możnaby porobić sruny do gitary (aczkolwiek wątpię w ich wytrzymałość czy dobrą jakość dźwięku), a z odpowiednio unieruchomionych kotów o różnej barwie głosu można zrobić keyboard (wciskasz klawisz, podpala się ogon, z drugiej strony wychodzi dźwięk) i davai, kapela jak się patrzy. Prawdziwa kocia muzyka.

@up: Tą maścią to możesz mu najwyżej wylot puszki zakleić, żeby nie miał dostępu do tlenu sierściuch. :hitler:

MrKinggston napisał/a:

Lepsze jaja są jak się przywiąże puszkę do ogona kota. Kot się boi i ucieka, im szybciej ucieka tym bardziej puszka hałasuje a im bardziej hałasuje tym szybciej ucieka.


Opatentuj to. Widzę Nobla i światłą karierę w NASA. MrKinggston, wynalazca naddźwiękowego silnika perpetualnego. Ja opatentuję swoją kapelę i będziemy rządzić światem.
:wodka: Ktoś ma może jeszcze jakiś pomysł na zastosowanie kota? Chętnie podzielimy się władzą. :-D