18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot vs Woda

jakotakojest • 2011-07-03, 14:48
Trochę mu nie wyszło :lol:

Mockba

2011-07-03, 17:47
jak na realia sadistica film zacny.
kot jak kot, glupi. zamiast spie*dolic gdzies to tam sobie skacze i skacze. jak mu pasuje niech to robi.

Ale ku*wa, smiech tego dziecka mnie przeraza, wrecz wku*wia. Zarty zartami i w ogole ho ho ho ho, ale po jego glosie wnioskuje ze to jakis maly karaczan i jednocyfrowym wieku. Pewnie czarny arab w turbanie na dodatek. Zapewne mi, jak i wiekszosci ludzi tutaj w jego wieku przykro by sie zrobilo tego kota - ' tato on sie mency, uratuj go ' . Ale nie, ku*wiszonek morde cieszy bo kot skacze i wpada do beczki. Wow. No poziom intelektualny i poczucie humoru dziecka jest naprawde na wyrafinowanym poziomie. Nie zebym sie czepial autora filmu, postu, czy wyzej wspomnianego dziecka, ale tak na zdrowy rozum co z tego wyrosnie. Pewnie bohater harda albo jakis inny co glowa bigos miesza.

Ale mam szczera nadzieje ze z tak przy*ebanego malego zapewne arabusa wyrosnie duzy i soczysty arab do ktorego z calkowita smialoscia bede mogl powiedzic :
"Gruby baranina sos mieszany raz raz" .

oczywiscie merytorycznie tresc filmu mi sie podoba

The Butcher

2011-07-03, 17:59
@dlznn

A nas wk***iają te Twoje cenzury, moderatorów też. Warna bym Ci dał. Jak takie eseje piszesz, to artykuł napisz.

Wyplosz44

2011-07-03, 18:09
The Butcher napisał/a:

@dlznn

A nas wk***iają te Twoje cenzury, moderatorów też. Warna bym Ci dał. Jak takie eseje piszesz, to artykuł napisz.



Masz brata syjamskiego ?

oemxuser

2011-07-03, 18:27
Ja wam pawiem jak było. Kot był głodzony, a tam na ścianie było zawieszone jakieś jedzenie.

Mockba

2011-07-03, 18:44
The Butcher napisał/a:

@dlznn

A nas wk***iają te Twoje cenzury, moderatorów też. Warna bym Ci dał. Jak takie eseje piszesz, to artykuł napisz.



to daj :mrgreen:

przynajmniej staram sie pokazac swoje spostzerzenia czy argumenty na miernym ale chociaz poziomie. A nie takie pie**olenie dla pie**olenia.

Jak za dlugie to omin i nie czytaj. nie przeczytales to sie nie czepiaj i sp***alaj.

Novik

2011-07-03, 19:20
@up wilk syty i owca cała

zaraz będzie kozakowanie "yy ja bym go spalił"

kacpern

2011-07-03, 21:23
spider-mana się naoglądał

chudy179

2011-07-03, 22:17
śmiech dzieciaka bezbłędny!

settogo

2011-07-03, 23:49
troche jak wydra wyglada:)

Andrev

2011-07-04, 18:32
czarny to ma zawsze przej***ne

SDHead

2011-07-04, 21:21
sergeantlipton napisał/a:



Mogli mu pomóc? W jaki sposób pomóc przerażonemu kotu nie mając rąk i twarzy podprapanych 'do kości'? Może nie mieli pod ręką rękawic spawalniczych.

I druga rzecz: ten film jest jednym z dowodów na to, że koty to jednak tępe ch*je. Skończyłem.




Tepe ch*je w czym mieli pomagać? Nie widzicie, że kot nie ma problemu z wyjściem bo udało mu się z beczki wyskoczyć. On chce się dostać na góre ale hugo wie po co. Po podekscytowaniu i zapale wnioskuję że pewnie usiadło tam byle ptaszysko. Koty są w deche

dQrw10nYk0k5

2011-07-04, 22:56
Albo tam na murku jest CCC. Cycki. c*pka, kotka Cnotka.
Albo sp***ala przed napalonym kundlem wszystko jebem, bo jak jest ochota, to pies kota wyłomota :P

simple

2011-07-05, 00:34
półdziki kot straszony przez ludzi, jest się czym jarać

ĸuń

2012-06-10, 07:38