18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot vs Toster

Kolka122 • 2013-01-27, 22:51
kot i toster

kaiel

2013-01-27, 22:59

wszędzie koty

Kapral Poproszek

2013-01-27, 23:30
Ja tego nie kumam, ludzie brzydzą się choćby tego jak ktoś przez ubranie podrapie się po genitaliach i potem ma podać komuś rękę, a jak im kot to jedzenia lapy wklada, albo lize po twarzy wczesniej lizac sie po genitaliach, albo po dupie to jest ok, z psami to samo. Łots łrong łif tiz pipul.

MrPink

2013-01-28, 00:02
ale durne są te koty

BlanX

2013-01-28, 00:39
Chciałbym mieć taki refleks...

rusofil

2013-01-28, 00:52
Kapral Poproszek napisał/a:

Ja tego nie kumam, ludzie brzydzą się choćby tego jak ktoś przez ubranie podrapie się po genitaliach i potem ma podać komuś rękę, a jak im kot to jedzenia lapy wklada, albo lize po twarzy wczesniej lizac sie po genitaliach, albo po dupie to jest ok, z psami to samo. Łots łrong łif tiz pipul.



Zwierząt brzydzę się o wiele mniej niż ludzi. Wolałabym dotknąć psiego gówna niż ludzkiego. Poza tym w wielu przypadkach ludzie są tak obleśni, że trudno porównać ich ze zwierzętami, które, mimo że nie używają wody i mydła, to jakoś utrzymują higienę. Może dlatego bardzo rzadko kiedy witam się z ludźmi inaczej niż skinieniem głową.

Abgda

2013-01-28, 01:03
Miałem nadzieje, że dostanie tostem w brodę :amused:

Fedor

2013-01-28, 08:12
Kapral Poproszek napisał/a:

Ja tego nie kumam, ludzie brzydzą się choćby tego jak ktoś przez ubranie podrapie się po genitaliach i potem ma podać komuś rękę, a jak im kot to jedzenia lapy wklada, albo lize po twarzy wczesniej lizac sie po genitaliach, albo po dupie to jest ok, z psami to samo. Łots łrong łif tiz pipul.


Wejdź na harda a zrozumiesz dlaczego ludzie są bardziej obleśni od zwierząt - amen

OstrySadol

2013-01-28, 12:35
Też tak zawsze robię jak wyskakują. :amused:

chinchil

2013-01-28, 14:28
@ up rusofil

Czekam na Twoje zdjęcie lub filmik na którym bawisz się jeszcze ciepłym psim gównem najlepiej takim co przez ręce się przelewa:)

hrabia9933

2013-01-28, 18:31
w 0:19 toster robi cyk i sk***iel spada na ziemie, przedtem nic nie ma

rusofil

2013-01-28, 22:19
chinchil napisał/a:

@ up rusofil

Czekam na Twoje zdjęcie lub filmik na którym bawisz się jeszcze ciepłym psim gównem najlepiej takim co przez ręce się przelewa:)



Człowieku. To, że wolałabym dotknąć psiego gówna, nie oznacza, że zapie**alam to robić. Zrobię to jeśli ktoś mi kiedyś przystawi pistolet do głowy i każe wybierać między psim a ludzkim. Wyluzuj.