18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot vs Szczur

Es...........ne • 2009-06-22, 11:49
Kotek się nie popisał


Gondone

2009-06-22, 13:35
jak mój szczuras ie nauczył sam klatkę otwierac, to nie raz mi sie zdarzyło nakryć szczura z kocicą jak sobie razem z miski jedli, albo spali razem w kulkę zwinięci.
nie mam żadnych filmów i fotek, niestety, a szczura juz nie ma jakis czas.

BueR_MadasS

2009-06-22, 14:11
no pierwszy raz mi wstyd za kocia rase :/
a powiadaja ze posiadac kota to jedyna mozliwosc by poglaskac tygrysa

~Angel

2009-06-22, 19:47
Miałem 2 koty, psa (dobermana) i szczura. Jak myślicie kto rządził?
Koty panicznie bały się szczura a pies to wył/piszczał jak by go ktoś katował. Szczur się naraził (dotkliwie pogryzł kota) i oddałem go do sklepu zoologocznego miał być buchajem rozpłodowym ale nic z tego nie wyszło bo zagryzł samiczki. Właściciel postanowił że szczur zostanie pokarmem dla jego węża. Podobno po wrzuceniu szczura do akwarium z wężem szczur zaatakował węża i nici z posiłku. Szczur został roztrzaskany o podłogę.

Kasandra

2009-06-23, 01:40
Ja bym chciała takiego szczura, o jakim pisze angel. Może w końcu pomógłby na krety w ogródku;p

KuKluxKlan

2009-08-25, 23:07
BueR_MadasS napisał/a:

no pierwszy raz mi wstyd za kocia rase :/



Kto sie p*zdą urodził kanarkiem nie zdechnie. Nie wszystkie koty zasługują na miano kota ;)

Jedna nie zamarźnieta kupa w krzakach wiosny nie czyni ^^

grzybotron

2010-01-06, 21:22
Strasznie zdziczały musiał być ten twój szczur Angel. Ja w tej chwili mam 2 dorosłe i 10 młodych. Samiec lata sobie po domu i śpi to w klatce to pod zlewem. A ugryzł mnie tylko dwa razy. Jak go po pijaku próbowałem łapać a drugi to jak mu na ogon nadepnąłem.