18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot udaje martwego, bo nie chce iść na spacer

tojatwojtato • 2015-02-22, 16:52
Ma skubaniec wprawę...









Po tagach nie znalazłem...

Jak_chcesz_to_chodz

2015-02-22, 20:08
Moje też stawiają opór jak sie je na dwór wygania ale wystarczy lekkiego kopa w zad dać albo wodą spryskać i po problemie.

perrs

2015-02-22, 20:30
koty się same wyprowadzają

_poison_

2015-02-22, 20:37
trzeba bylo jakiegos Amstafa przyprowadzic to zaraz by odzyl :mrgreen:

matikesi

2015-02-22, 21:16
Koty maja taki odruch jak się go chwyci za tył karku, maja tak od maleńkości jak kotka przenosi to żeby się nie wierciły podczas przenoszenia. Animal Planet 8-)

Chędogi_Rzułf

2015-02-22, 21:26
bloodwar napisał/a:

Mój tak 3 dni udawał, dopiero jak zaczeły mu wychodzić robaki z nosa i wypływać oczy zaczełem coś podejrzewać...


O k***a :!: grubo :lol:

DGZwiro

2015-02-22, 21:45
Moja siora też miała taki problem. Ma rasowe koty warte po kilka kafli i nie chce ich wypuszczać. I najpierw kupiła złą obrożę i paraliżowało koty w dokładnie ten sam sposób. Dopiero potem w zoologicznym kolo wyjaśnił że na kota musi być taka w ch*j dobrze dobrana uprząż.

thewhitestar

2015-02-22, 21:50
No jak go na smyczy prowadzają to się nie dziwie że ma opory. To k***a kot, a nie pies, potrzebuje sobie połazić sam, swoimi ścieżkami.

pve11

2015-02-22, 22:04
Koty tak mają, to mocowanie do smyczy uciska mu na jakieś nerwy i jest wyłączony.

No...........uk

2015-02-22, 22:31
Ja pie**ole... jak czytam tutaj komentarze specjalistów to zastanawiam się czy są one na tak wysokim poziomie trollingu czy po prostu z tego portalu zrobiło się ścierwo dla zombie z papką zamiast mózgu...

Kot, którego złapiesz za kark (lub podepniesz go do takiej właśnie smyczy) momentalnie staje się bezwładny gdyż w jego bani stale siedzi zakodowany genetycznie motyw matki, która przenosi go za kark. Każdy kot tak ma, złapany za kark traci bazę. Tak samo jak drapany przy ogonie dostaje szału p*zdy nawet gdy jest samcem :)

Dymson88

2015-02-22, 23:39
opiwko za odpalanie malucha :)

piwko za odpalanie malucha :D

Insaner

2015-02-23, 00:23
ulthart napisał/a:

Kto k***a wyprowadza kota na spacer...?



Np. osoby nie mające własnego ogródka? Z kotem w mieszkaniu nie ma żadnego problemu, ale jeśli się przesadnie udomowi, to potem trzeba podejmować różne dziwne działania. Kot boi się innych ludzi, przejeżdżających w okolicy samochodów, w tych szelkach można go zawsze przytrzymać, a bez to zwieje ci gdzieś i albo go coś rozjedzie, albo zgubi się i zdechnie z głodu.

A co do samego filmu - w podobnych szelkach swojego kota zabierałem na wizyty u weterynarza. Potem wystarczyło, że tylko je zobaczył i chował się, a jak już udało się je zamontować, to przewracał się i "przyklejał" do ziemi, żeby tylko nigdzie go nie zabierać. Trochę jak z małymi dziećmi bojącymi się dentysty :D



NoFuk napisał/a:


Kot, którego złapiesz za kark (lub podepniesz go do takiej właśnie smyczy) momentalnie staje się bezwładny gdyż w jego bani stale siedzi zakodowany genetycznie motyw matki, która przenosi go za kark. Każdy kot tak ma, złapany za kark traci bazę. Tak samo jak drapany przy ogonie dostaje szału p*zdy nawet gdy jest samcem :)




Nie każdy, sam mam 2 koty - na nie to nie działa. Tak robią małe koty, potem większość z tego wyrasta. Tutaj kot po prostu boi się jakiejś wycieczki.

Xx...........oJ

2015-02-23, 02:26
A i tak Psy > Koty

Czekam na hejt.

scott91

2015-02-23, 09:30
Po śmiechu słychać, że filmik kręci gruba p*zda.

to...........un

2015-02-23, 09:47
dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wrzucił śmiejącego się Muttleya :)