18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot sukrwiel

CrazyEdek • 2018-12-26, 10:20
Atak z góry


Halman

2018-12-26, 10:28
kot to perfidny sk***iel

longlong7

2018-12-26, 12:56
j***niutki planował to wcześniej

SirMajkel

2018-12-26, 13:15
kot na wsi to jeszcze zrozumiem.. łapie myszy na coś się przydaje, ale kot w domu w mieście to całkowite marnotrawstwo powietrza, karmy itd. Jedyne do czego się przydają to sytuacje kiedy wchodzę to mieszkania jakieś laski i widzę 3 koty to wiem, że to stuknięta stara panna i powinienem czym prędzej opuścić lokal.

panta_rhei

2018-12-26, 15:32
Kurde zamiast to zestrzelić, albo czymś strącić to beke cisną z tego, a pchlarz wyj***ne i tak.

fdM

2018-12-26, 18:31
SirMajkel napisał/a:

kot na wsi to jeszcze zrozumiem.. łapie myszy na coś się przydaje, ale kot w domu w mieście to całkowite marnotrawstwo powietrza, karmy itd. Jedyne do czego się przydają to sytuacje kiedy wchodzę to mieszkania jakieś laski i widzę 3 koty to wiem, że to stuknięta stara panna i powinienem czym prędzej opuścić lokal.



Czyli jak każde domowe zwierzę. Dajmy na to psa - śmierdzi, hałasuje, trzeba z nim wychodzić na spacery, całkiem sporo je a nic nie robi pożytecznego.

TB303

2018-12-26, 18:37
fdM napisał/a:

Czyli jak każde domowe zwierzę.


A żona? :amused:
fdM napisał/a:

Dajmy na to psa - śmierdzi, hałasuje, trzeba z nim wychodzić na spacery, całkiem sporo je a nic nie robi pożytecznego.


Przy okazji też broni domu/posesji przed obcymi... Faktycznie, nic pożytecznego. Wiadomo, że to kwestia rasy, ale w przypadku kotów każda rasa(udomowionych) jedyne co zrobi to ucieknie i zostawi cię na pastwę losu.
PS Każde zwierze śmierdzi, kiedy się go nie myje.

Ronoaro

2018-12-26, 18:44
Pies poniżej 20 kg. jest kotem, a koty są bezużyteczne.

mazga50

2018-12-26, 18:47
Widocznie za wysoko i ma zawroty głowy.

fdM

2018-12-26, 18:53
TB303 napisał/a:


Przy okazji też broni domu/posesji przed obcymi... Faktycznie, nic pożytecznego.



Teoretycznie tak i pewnie czasami się to sprawdza, ale praktycznie raczej sprowadza się do straszenia (lub nawet podgryzania) zaproszonych osób. Zagrożenie tego typu to skrajność i zdecydowanej większości osób nigdy nie spotka - bez względu czy mają psa, kota, węża czy chomika.

adriancium

2018-12-26, 19:45
Do pieca bym wsadził w ten sam dzien.

pankruk

2018-12-26, 23:01
Powiedzcie mi lepiej co trzeba mieć we łbie żeby trzymać psy o gabarytach Husky czy jakieś owczarkowate na 16 k***a piętrze w bloku. Jak wyłażę z windy i potem z klatki schodowej to idę jak pie**olony Adaś Miauczyński z Dnia Świra z łapskiem zaciśniętym na nosie bo już czuję ten smród... bo żodyn debil nie pójdzie 50 metrów dalej ze swoją j***ną wycieraczką się zeszczać i zesrać tylko zaminuje teren w promieniu dwóch kroków dookoła drzwi wejściowych.