18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot stróż

~Nei • 2017-11-23, 10:02
Koralgol wypie**alaj :hitler:

raadzi

2017-11-23, 20:20
Tym razem misio nie obesrał wszystkiego wokół

elfis

2017-11-23, 20:30
Abraxus
zajęło mi troszkę czasu, ale przyjrzałem się kto postawił tobie faję,
za ten prymitywny trolling
i wiesz co, jaki wniosek
chyba podobni do ciebie, dali ci piwko, którego nigdy nie spróbujesz,nie poczujesz smaku
automaty, nic nie wnoszące do meritum tematu, bo nie potrafią więcej niż sklecić kilka słów
/ Lem, fantasta jednak przepowie przyszłość/
nie rozwijające dłuższych niż linijka wniosków, nie mówiące nic o sobie, piszące półsłówkami

poważnie,
gówno azjatek od Anioła i grzebanie w dupach ,,tajlandek,,jest tysiąc razy fajniejsze niż czytanie tych twoich bzdur

Ta...........ku

2017-11-23, 22:21
Abraxus napisał/a:


Ty wiesz co to jest socjalizm narodowy idioto?



PIS to socialiści z krzyżem w zębach. Są za etatyzmem, interwencjonizmem i rozdawnictwem. To są podstawowe wartości każdej lewackiej sp***oliny, więc nie mów mi synu że PIS to prawica. Prawdziwa prawica, jak np. KNP albo Wolność uważa dokładnie odwrotnie : Leseferyzm, wolny rynek i brak redystrybucji podatków.
Ehhhh dlaczego tak mało ludzi wie cokolwiek o ekonomii i polityce, a ja mam tylko jeden głos do oddania :samobojstwo:

Musashi_Miyamoto

2017-11-24, 00:02
Kot przy Niedźwiedziu w sumie nie ma się czego bać... Czego niby miał by się bać? I to jeszcze na otwartym trenie... Niedźwiedź jest za wolny na kota i to nawet na tak spasionego.. Taki kocurek ala-dachowiec potrafi na prawdę zaskakującą dynamikę i motorykę w sobie wyzwolić.

superafgan87

2017-11-24, 00:24
bo rudy jest, przez to misiek ucieka

Wiewór

2017-11-24, 07:13
TajemniczeGrzmotyWNocniku napisał/a:



PIS to socialiści z krzyżem w zębach. Są za etatyzmem, interwencjonizmem i rozdawnictwem. To są podstawowe wartości każdej lewackiej sp***oliny, więc nie mów mi synu że PIS to prawica. Prawdziwa prawica, jak np. KNP albo Wolność uważa dokładnie odwrotnie : Leseferyzm, wolny rynek i brak redystrybucji podatków.
Ehhhh dlaczego tak mało ludzi wie cokolwiek o ekonomii i polityce, a ja mam tylko jeden głos do oddania :samobojstwo:


Dziękuję, że wyjaśniłeś przygłupom :D
Dodam tylko drodzy idioci to, że pislamiści nie wpuszczają imigrantów i chcieli by palić pedałami w piecach nie czyni z nich partii prawicowej.

Kickbokser

2017-11-24, 10:14
Ja pie**ole filmik o sierściuchu i yogim, a tu gównoburza idiotów o polityce :homer: