18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot o Żyle

Garrone • 2014-02-18, 01:13
Wywiad z Maciejem kotem po konkursie drużynowym


Ek...........em

2014-02-18, 06:44
Jak wygrywasz to jesteś kimś. Masz tysiące nowych fanów. A jak ci się noga podwinie to jesteś nikim, śmieciem. Tak było z Małyszem, Borucem, Otylią, Dudkiem i tak niestety będzie również z Piotrkiem Żyłą.
Polska mentalność się tu uwidacznia.

Zarammoth

2014-02-18, 08:30
Jak zacznie wygrywać to będą go ludzie po dupie lizać, do zdjęć się ustawiać, na Facebooku like'ować fanpejdże, pisać patriotyczne teksty i robić w ch*j obrazków. j***ni kibice sukcesu, pijawki zasrane, nieudacznicy i niewdzięcznicy, nic w życiu nie osiągną to albo przypisują sobie sukcesy innych, albo gnoją kogoś zdolnego gdy podwinie mu się noga. Ech, idę do apteki po maść...

Lares86

2014-02-18, 08:44
Ktoś mi to streści? Bo niechce mi sie słuchać tego anorektyka w niszowym sporcie.

staffior

2014-02-18, 08:47
@up
a pie**olił coś o tym, że przygłupy wpisują swój iloraz inteligencji w nicku

typo

2014-02-18, 08:49
ale szczerze mówiac to się nie dziwię, że wszyscy na Żyłę źli. To on sknocił skok, gdyby skoczył 130m to byłby medal. To jest sport i to na tym polega - wygrywaniu.

Zofar

2014-02-18, 08:50
Lares86 napisał/a:

Ktoś mi to streści? Bo niechce mi sie słuchać tego anorektyka w niszowym sporcie.



Siebie czyli też nie słuchasz? Niszowy to Ty jestes i Twoje posty

Lares86

2014-02-18, 08:51
@Zofar

OOk***a, ale mi doj***łeś.... Ciula.

Zofar

2014-02-18, 08:56
Lares86 napisał/a:

@Zofar

OOk***a, ale mi doj***łeś.... Ciula.



Tobie już dopie**alać nie trzeba . Jedyny sport jaki uprawiasz to websurfing i handjobing

Wiktor1990

2014-02-18, 09:00
Ale mnie zdziwiliście, na sadistic taki pozytywny materiał. Ja za Żyłe trzymam kciuki, pozytywny chłopak.

MRseqel

2014-02-18, 09:02
Polaczki... Polaczki.. A ja widzę pierwszy raz drużynę. Widziałem wypowiedzi wszystkich Stocha,Kota,Ziobry i Kruczak... żaden z panów nie powiedział że to wina Żyły i każdy go bronił, a właśnie to jest drużyna.. na dobre i na złe.. :) I jest niski ukłon dla tych panów bo dali dużo radości na Igrzyskach :)

ChomikAdrian

2014-02-18, 09:03
Żyła od kiedy zaczął gwiazdorzyć i dokonywać samogwałtu nad własnymi wypowiedziami to przestał dobrze skakać i tyle w temacie.

Zofar

2014-02-18, 09:05
MRseqel napisał/a:

Polaczki... Polaczki.. A ja widzę pierwszy raz drużynę. Widziałem wypowiedzi wszystkich Stocha,Kota,Ziobry i Kruczak... żaden z panów nie powiedział że to wina Żyły i każdy go bronił, a właśnie to jest drużyna.. na dobre i na złe.. :) I jest niski ukłon dla tych panów bo dali dużo radości na Igrzyskach :)



Takich drużyn jest dużo tylko w naszym kraju liczą sie dopiero Ci którzy coś osiągnął i media nimi zainteresują polske . Wtedy politycy daja kase obiecują góry mury .

mihaueeek

2014-02-18, 09:43
A ja mam wyj***ne na Wasze kibicowanie, nie po to się idzie żeby przegrywać, gdyby żyła był taki zajebisty to by był co najmniej w pierwszej dziesiątce, za Małysza był Mateja którego wszyscy mieli w dupie, Piotruś sobie wyrobił taki poklask swoimi wypowiedziami sympatczyny chłopak może coś z niego będzie wiecej a do k***y nędzy tak ciężko powiedzieć że sp***olił ? Przez te wasze zcebulaczone gardła to nie może przejść ? Jak włączam telewizor to oczekuje że będą najlepsi i się doczekałem Złotego Stocha a reszte mam głęboko w dupie, zawsze się liczyli zwycięzcy jak o tym z historii nie wiedzie to polecam wrócić do książek ale niestety u nas w kraju obchodzi się rocznice nie zwycięstw tylko smutnych porażek na które i tak 95% społeczeństwa ma wyj***ne. Polecam książkę Ziemkiewicza ,,Polactwo'' zdrowego rozsądku Wam k***a trzeba. To była olimpiada a nie podrzędne skoki w wyp*zdowie małym na kartonowej skoczni gdzie z radości że ktoś w ogóle skoczył należą mu się honory.