18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot dla sadysty alergika

le...........65 • 2012-11-10, 10:40
Sfinks - Rzadka rasa kotów charakteryzująca się brakiem sierści, często niebieskimi oczami i wielkimi czarnymi kulami :amused: o tyle to fajne (brak sierści), że co po niektórzy sadole ozdabiają swoje kociaki tatuażami. Jedni sztucznymi, drudzy permanentnymi.



> tatuowanie kici LINK do zdjęć <








Dziaranie kotka z fotki powyżej



Ankane

2012-11-12, 22:09
Koty ciekawe. Na pewno nie brzydziłabym się ich, jak niektórzy.
Ale tatuowanie...? Porąbany pomysł. Niech właściciele se jaja "przyozdabiają".

dzejosB

2012-11-12, 22:10
Niezłe dzwony na pierwszym zdjęciu.

Pariah

2012-11-12, 22:15
Kaszysz napisał/a:

W Polsce pewnie nie, bo u nas pod większą ochroną są zwierzęta niż ludzie.


Mylisz się. Jak zaye%&łem gościowi łopatą parę razy w baniak, to policji nie obchodziło, że wyrwałem mu ją z ręki i natrzaskałem, bo katował nią kota, który rzekomo mu na działce szkód narobił. każdy mu współczuł, ale co z kotem, to nikt nie zapytał.

xts

2012-11-12, 22:15
dzejosB napisał/a:

Niezłe dzwony na pierwszym zdjęciu.



dla tego w tagach jest "balls"

marcin90twinturbo

2012-11-12, 22:16
Te kotki są zajebiste w dotyku :D

P.S Ten z drugiej foty wygląda zajebiście BAD ASS :D :D

wojas30

2012-11-12, 22:24
ButcheredAtBirth napisał/a:

Jak trzeba być zj***nym, żeby wytatuować kota ? :-/



Dlaczego od razu zj***nym? Niektóre koty wytatuowane wyglądają całkiem całkiem :)

modzgi

2012-11-12, 22:34
Co ciekawe ten "kot" nie ma nic wspólnego z egiptem. Został przypadkowo wyhodowany przy próbie ulepszenia Devona w latach 60 XX wieku w Kanadzie.

Na obrazku Devon
Nie czytać wikipedii bo to zwykłe pie**olenie, ten kot nie ma cech kota kanadyjskiego.

pitersen810

2012-11-12, 22:40
myślała, że kicia stanie się ładna, tymczasem upodobniła ją swojej zj***nej do pańci

mr_9mm

2012-11-12, 22:48
Tatuowanie nie należy do rzeczy "nie bolesnych"...
Jest też psia odmiana "bez sierściuchów":
Grzywacz chiński

stery_srh

2012-11-12, 23:00
Pariah napisał/a:


Mylisz się. Jak zaye%&łem gościowi łopatą parę razy w baniak, to policji nie obchodziło, że wyrwałem mu ją z ręki i natrzaskałem, bo katował nią kota, który rzekomo mu na działce szkód narobił. każdy mu współczuł, ale co z kotem, to nikt nie zapytał.


Widocznie uznali, że masz naj***ne pod kopułą bardziej niż tamten gość. No i mieli rację. Ehhh, obrońca zwierząt... :roll:
A wracając do tematu - ten to chyba jest kot Michaela Scofielda: ;-)

T34v2

2012-11-12, 23:20
Jakie paskudne :s

le...........65

2012-11-12, 23:37
lucyperek24 napisał/a:

Chcę takiego kota :)



Takiego?


Fajnie!

maxqi

2012-11-12, 23:39
Cytat:

Jak trzeba być zj***nym, żeby wytatuować kota ? :-/




Witamy na sadistic.pl portalu pełnym sadoli i popie**oleńców - miejscu gdzie baby z ku*asami to codzienność flaki i krew to norma a i sranie na koran też nie jest już nowością - z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie :amused:

rusofil

2012-11-12, 23:54
maxqi napisał/a:




Witamy na sadistic.pl portalu pełnym sadoli i popie**oleńców - miejscu gdzie baby z ku*asami to codzienność flaki i krew to norma a i sranie na koran też nie jest już nowością - z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie :amused:



Ale sranie na Koran jest normalne i nawet wskazane.