18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kot bez zębów

blerhs • 2016-03-04, 18:56
Znacie jakiegoś protetyka dla kotów? Bo jak przygarniałem tego pchlarza to nie popatrzyłem w zęby i okazało się, że ma tylko jednego kła.

Teraz muszę becelować, za paszteciki, które będzie w stanie przełknąć, a tak to bym sztuczną szczękę zaaplikował i by się kot trochę usamodzielnił. Pomóżta sadole


jan.rzut

2016-03-04, 19:01
Oskóruj go, spuść krew, podsmaż i zjedz, przepis ostatnio był na sadolu.

mateusos

2016-03-04, 19:06
Wystarczy zmielic jedzenie, k***a serio?

mygyry

2016-03-04, 19:11
Wpie**alał się w nie swoje sprawy?

KillerLaugh

2016-03-04, 19:18
Cytat:

Wpie**alał się w nie swoje sprawy?


Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz :krejzi:

kaiel

2016-03-04, 19:21
kisiel z kota to potrawa dla cierpliwych smakoszy

Tafariel

2016-03-04, 19:21
Nie możesz pokruszyć karmy i podlać wodą, żeby zmiękła? Albo k***a idź do mięsnego, kup słoniny i dawaj mu do żarcia i będzie silny i zdrowy :D

bezimienny90

2016-03-04, 19:47
najlepiej by chyba było dawać mu mieszankę mięsną podlaną wodą... taką 'zupę' z małymi kawałkami mięsa (chrupki rozkładają się nawet pół doby w żołądku, to głównie zboża - węglowodany, których drapieżniki nie trawią... Mięso jest naturalnym pokarmem i jest trawione szybciej). Moje koty jedzą BARFa, do tego dostają trochę wody by się filtrowały, ale oczywiście jedzą duże kawałki mięsa, bo są zdrowe. Natomiast znajomy miał właśnie takiego kota, który miał problemy z zębami i został mu jeden kieł - weterynarz usunął mu ruchome zęby i zostawił kła - doświadczenie pokazało, że lepiej by było tego kła usunąć, bo kot się nie raz nakłuł na niego, ciągle mielił pyskiem i ogólnie do niczego mu się nie przydawał i przeszkadzał mu w jedzeniu czy jakichkolwiek czynnościach z pyskiem. Później jakoś tego zęba stracił (ciągle się w niego uderzał przy głaskaniu i innych czynnościach) i od razu kot odżył.

Jedna ważna rzecz jeśli chodzi o mięso... Koty nie powinny jeść wieprzowiny - poczytaj o Chorobie Aujeszkyego.

Jak coś jestem pod PW i chętnie Ci pomogę, moja wiedza jest trochę ograniczona, lecz mam dostęp do bardziej doświadczonych osób i po konsultacji mogę coś przekazać ;)

AaronSzechter

2016-03-04, 19:50
stary sierściuch , też miałem podobnego- stary bez zębów a mimo tego jeszcze myszy napie**alał szaleniec.