18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszykarze Anadolu Efez wrobieni w filharmonii

Zielka • 2013-02-22, 16:13
Koszykarze tureckiego klubu Anadol Efez zostali zaskoczeni, okazało sie ,że są jedynymi widzami w filharmonii ;)

cerastes

2013-02-22, 18:20
u nas kibiców zamyka się w kryminale, a w mediach robi z nich kiboli !


na pohybel głupiemu społeczeństwu !!

Stoho

2013-02-22, 19:49
Jest drużyna sportowa no to otwieram dyskusje nt. Jak to Polscy kibice są... hmm właśnie

legenden

2013-02-22, 22:18
To są właśnie fanatycy a nie jak gdzie nie gdzie pseudo kibice :)

def1

2013-02-22, 23:48
coś pięknego

adik799

2013-02-22, 23:51
@legenden

The song sung by the audience, WHO ARE PAID ACTORS...

Ogarnij stary.

KaOeNDeI

2013-02-23, 01:04
i oczywiście żaden z nich nic nie wiedział ;)

taziu

2013-02-23, 01:38
cerastes napisał/a:

u nas kibiców zamyka się w kryminale, a w mediach robi z nich kiboli !



Jakoś chodzę na mecze i nikt mnie nie zamknął w kryminale :roll: . Co do kiboli, sprawa jest jedna - kula w łeb i do piachu. Nie można nawet spokojnie z chrześniakiem na mecz iść, bo zaraz to bydło sypie k***ami, ch*jami, rzuca racami i wyrywa ławki.

Persil1

2013-02-23, 01:48
@taziu ch*ja w dupie widziałeś a nie byłeś na meczu, przyznaj się k***a bo to nieładnie tak kłamać.

Kula ci w łeb i do piachu.

Widzisz, że nie miło tak?

Garbatyx

2013-02-23, 01:50
U nas by odśpiewano (chociaż nie wiem jak gówno może zostać odśpiewane) ona tańczy dla mnie... O k***a :D

Zielka

2013-02-23, 01:53
@up raczej : "PZPN!,PZPN!.........."

taziu

2013-02-23, 02:18
Persil1 - dzicz i niedorozwoje powinni być ze stadionów usuwani. Tęsknie za czasami, o których opowiadał mi lat temu mój dziadek - przychodziło się na stadion lokalnego klubu całą rodziną, była to okazja do rozmów, kibicowania i wspólnej zabawy. Teraz idąc na mecze "podwyższonego ryzyka" boisz się, czy ci ktoś krzesełkiem nie zajebie. A wybielanie kiboli na każdym kroku jest tak żałosne, że brak mi słów by to opisać.

Stoho

2013-02-23, 10:54
taziu napisał/a:

Persil1 - dzicz i niedorozwoje powinni być ze stadionów usuwani. Tęsknie za czasami, o których opowiadał mi lat temu mój dziadek - przychodziło się na stadion lokalnego klubu całą rodziną, była to okazja do rozmów, kibicowania i wspólnej zabawy. Teraz idąc na mecze "podwyższonego ryzyka" boisz się, czy ci ktoś krzesełkiem nie zajebie. A wybielanie kiboli na każdym kroku jest tak żałosne, że brak mi słów by to opisać.


hehe dobry z ciebie piknik :) Tylko że u nas KAŻDY mecz według policji jest meczem "podwyższonego ryzyka" chodze na mecze regularnie i dość długo od czasu do czasu przejde się do młyna i nie wyobrażam sobie iść na mecz i siedzieć!! ;/ Coś ty k***a na stype się wybierasz?? chłopie! takie wydarzenie trzeba przeżywać to jest coś pięknego!! w blasku rac odśpiewać hymn drużyny. Ahaa ty tego nigdy nie docenisz i nigdy nie poczujesz współczuje :-D

taziu

2013-02-23, 12:36
Nie docenię, bo zostałem nieco inaczej wychowany. W moim wyobrażeniu wyrywanie krzesełek i rzucanie rac nie jest czymś pięknym. Jest aktem wandalizmu i powinno być surowo karane.

karinawaw

2013-02-23, 12:53
Jak by ktoś chciał tekst:

Dzipsi gon midyl men! Santa moz Myzen!
Dzipsi gony nodyl men! Santa gonyzen!
Dżipsi in my mad madel! Akpen mon mydżen!
Dzipsi tadźyl gon mydel Santa kloż mydel

Tłumaczenie:
Cyganka po środku mężczyzny! Mikołaj z Myzenu.
Cyganka chce nagiego mężczyznę. Mikołaj goni Zen.
Cyganka w mojej szalonej kobiecie. Akwen wypełniony Myzenem.
Cyganka (tutaj nie wiem) z moją kobietą. Mikołaj i kobieta