18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszmar we włoskim szpitalu. Imigrant z Afryki chciał zgwałc

poligon6 • 2018-01-10, 09:43
W szpitalu Sant’Eugenio w Rzymie na salę porodową w przebraniu pielęgniarza wszedł mężczyzna i próbował zgwałcić kobietę, która właśnie zaczynała rodzić.

Według zeznań rodzącej mężczyzna masturbował się, obmacywał ją i próbował zgwałcić. 43-letnia kobieta mimo bólów porodowych broniła i wzywała pomocy. Na szczęście dla niej na miejsce przybiegli lekarze i pielęgniarki, którzy natychmiast wezwali policję. Mężczyzna został aresztowany. Okazał się nim 38-letni Somalijczyk, Ali Abdella.

Abdella, który od 5 lat ma pozwolenie na pobył we Włoszech, trafił za kratki. 10 stycznia rozpocznie się jego proces. Jeśli zostanie uznany za psychicznie chorego trafi na przymusowe leczenie.

źródło: http://nczas.com/wiadomosci/koszmar-we-wloskim-szpitalu-imigrant-z-afryki-chcial-zgwalcic-rodzaca-kobiete/

Taka mała aktualizacja, jak nie udało sie Polakom wcisnąć bezpośrednio ludzkiego ścieku, to teraz stosuje sie zabieg lingwistyczny i nazywa rzecz: "Korytarzem humanitarnym" w wyniku którego i tak ten ściek będzie przebywał w Polsce.

Swoja droga proponuje naszemu rzadowi by w ramach przyjmowania Imigrantów nadał status uchodxcom wojennych z terenów Ukrainy objętych wojna, wtedy moze eurolewactwo by sie odchrzaniło od Polski bo myśle ze ze 100 tys takich by się uzbierało.

Wiewór

2018-01-10, 09:49
43 lata. Strasznie stara jak na matkę.
Żaden "ściek" nie chce przyjeżdżać do tej republiki bananowej a precyzyjniej mówiąc cebulowo-pieczarkowej.

~Angel

2018-01-10, 10:03
Się chłop naoglądał Srpski Film i chciał sam spróbować


poligon6

2018-01-10, 10:03
"Żaden "ściek" nie chce przyjeżdżać do tej republiki bananowej a precyzyjniej mówiąc cebulowo-pieczarkowej."

No popatrz, czy to moze w Polsce tworzyli strefy bezpieczeństwa na sylwestra jak w Niemczech, moze płoneły u nas auta jak we Francji, albo ludzie wylegli na ulice robic zadymy jak w Belgi? Wszystko to w jedna noc. i słusznie prawią mamy że u nas afera był Despatico z playbacku.

A moze w Polsce jest stan wyjątkowy od dwóch lat jak we Francji, może w Polsce pali sie synagogi jak na zachodzie. Lewusy rozdmuch*ja każdy incydent gdy na zachodzie takie rzeczy to normalka. Ambasady Izraela robią listę incydentów antysemickich w Europie i Polska jest na szarym końcu, no ale lewusy mają tak zwany "antysemityzm urojony".

To europa zamienia się w szambo a Polska z kazdym rokiem jest coraz bardziej cywilizowana. Takie sa twarde fakty, no ale zawsze można sobie poszczekac.

Wiewór

2018-01-10, 10:21
poligon6 napisał/a:

"Żaden "ściek" nie chce przyjeżdżać do tej republiki bananowej a precyzyjniej mówiąc cebulowo-pieczarkowej."

No popatrz, czy to moze w Polsce tworzyli strefy bezpieczeństwa na sylwestra jak w Niemczech, moze płoneły u nas auta jak we Francji, albo ludzie wylegli na ulice robic zadymy jak w Belgi? Wszystko to w jedna noc. i słusznie prawią mamy że u nas afera był Despatico z playbacku.

A moze w Polsce jest stan wyjątkowy od dwóch lat jak we Francji, może w Polsce pali sie synagogi jak na zachodzie. Lewusy rozdmuch*ja każdy incydent gdy na zachodzie takie rzeczy to normalka. Ambasady Izraela robią listę incydentów antysemickich w Europie i Polska jest na szarym końcu, no ale lewusy mają tak zwany "antysemityzm urojony".

To europa zamienia się w szambo a Polska z kazdym rokiem jest coraz bardziej cywilizowana. Takie sa twarde fakty, no ale zawsze można sobie poszczekac.


Policjanci dostali wpie**ol w sylwestra od polskich patusów.
Dopiero co mieliśmy kolejną aferę o dziewczynce co dostała wpie**ol od innych patryjotów za nie bycie "swoją" a ty mi próbujesz mówić coś o cywilizacji w Polsce? :-D
A może polski biedak pracujący 10 h dziennie za 300€ miesięcznie wpie**alający odpady z tłuszczu utwardzonego i palmowego kupione drożej niż na zachodzie to ta twoja cywilizacja?
A akurat stan wyjątkowy to mamy bo pisowskie komuchy wprowadzają dyktaturę :-)

~Velture

2018-01-10, 10:26
Ehhh... Abraxus... kolejne złote dziecko sadistica. Skryty gej, niewyżyty szczekacz, czyściciel kibli za granicą i pierwszy do jechania po swoim byłym kraju gdzie nie chcieli go zatrudnić nawet jako ciecia a teraz przelewa swoje frustracje tutaj...

Żal mi ciebie. Serio.

poligon6

2018-01-10, 10:58
"Policjanci dostali wpie**ol w sylwestra od polskich patusów."

Taki wpie**ol ze nawet w szpitalu nie byli we francji skatowano policjantke.

"Dopiero co mieliśmy kolejną aferę o dziewczynce co dostała wpie**ol od innych patryjotów za nie bycie "swoją" a ty mi próbujesz mówić coś o cywilizacji w Polsce?"

No rocznie by się uzbieralo tego kilkadziesiąt sztuk, no ale to pikus z postepowa Szwecją

https://www.tvp.info/35155728/koktajlami-molotowa-w-synagoge-nieznani-sprawcy-zaatakowali-w-goeteborgu

Albo świecka Francja

http://natemat.pl/129975,w-niektorych-synagogach-lawki-zupelnie-opustoszaly-nowa-fala-antysemityzmu-sprawia-ze-zydzi-wyjezdzaja-z-europy

Wiec nie pie**ol jak to Polska nie jest cywilizowana.

"A może polski biedak pracujący 10 h dziennie za 300€ miesięcznie wpie**alający odpady z tłuszczu utwardzonego i palmowego kupione drożej niż na zachodzie to ta twoja cywilizacja?"

Nie interesuja mnie twoje nawyki zywieniowe ani pieniadze jakie zarabiasz.

"A akurat stan wyjątkowy to mamy bo pisowskie komuchy wprowadzają dyktaturę :-) "

Widac brałes korepetycje u "janlew".

Wiewór

2018-01-10, 11:21
poligon6 napisał/a:

"Policjanci dostali wpie**ol w sylwestra od polskich patusów."

Taki wpie**ol ze nawet w szpitalu nie byli we francji skatowano policjantke.

"Dopiero co mieliśmy kolejną aferę o dziewczynce co dostała wpie**ol od innych patryjotów za nie bycie "swoją" a ty mi próbujesz mówić coś o cywilizacji w Polsce?"

No rocznie by się uzbieralo tego kilkadziesiąt sztuk, no ale to pikus z postepowa Szwecją

https://www.tvp.info/35155728/koktajlami-molotowa-w-synagoge-nieznani-sprawcy-zaatakowali-w-goeteborgu

Albo świecka Francja

http://natemat.pl/129975,w-niektorych-synagogach-lawki-zupelnie-opustoszaly-nowa-fala-antysemityzmu-sprawia-ze-zydzi-wyjezdzaja-z-europy

Wiec nie pie**ol jak to Polska nie jest cywilizowana.

"A może polski biedak pracujący 10 h dziennie za 300€ miesięcznie wpie**alający odpady z tłuszczu utwardzonego i palmowego kupione drożej niż na zachodzie to ta twoja cywilizacja?"

Nie interesuja mnie twoje nawyki zywieniowe ani pieniadze jakie zarabiasz.

"A akurat stan wyjątkowy to mamy bo pisowskie komuchy wprowadzają dyktaturę :-) "

Widac brałes korepetycje u "janlew".


Uspokoiłeś mnie, że lekko im wj***li i nie musieli jechać do szpitala. To jednak cywilizowani praworządni Polacy. Przez chwilę myślałem, że przej***ne polaczkowate dzikusy, patologia i bandyci.
Polska taka cywilizowania. Biją u nas tylko kilkadziesiąt brudasów rocznie. Polaki to ludzkie pany. A podeślesz jakąś statystykę albo źródło tej wiedzy?

Pracuję w dużej firmie na miejscu w Polsce. Doskonale sobie radzę. Nie muszę jeździć myć kibli u szkopa :)
O moje zarobki też się nie martwcie. Są powyżej średniej krajowej i są porównywalne do tych z cywilizowanych krajów zza Odry :D

poligon6

2018-01-10, 11:37
W polsce było około 800 postepowań w sprawie tak zwanego "rasizmu"

https://oko.press/2016-byly-o-przestepstwa-nienawisci-niz-2015-razy-wiecej-niz-2014/

A teraz porównaniez postepowymi niemcami gdzie mamy do czynienia z takimi kwiatkami jak morderstwa i podpalenia, a nie ze ktos dał komus po mordzie czy pyskował w internecie.


https://amnesty.org.pl/niemcy-wzrost-przestepstw-z-nienawisci/

A na koniec kwiatek dla postępowego lewactwa jak traktowane sa kobiety w UE i jak wypada na tym tle Polska.


http://niezalezna.pl/73261-mapa-przemocy-wobec-kobiet-polska-najbezpieczniejszym-krajem-w-unii-europejskiej


Co do policjantów musisz doczytać i pojać że w Polsce to było moze z kilka takich przypadków na sylwestra ale zaden nie był porównywalny z linczem na francuskiej policjantce. Mit cywilizowanego zachodu powoli pryska co wywołuje ból dupy u lewactwa.

Wiewór

2018-01-10, 12:10
poligon6 napisał/a:

A teraz porównaniez postepowymi niemcami gdzie mamy do czynienia z takimi kwiatkami jak morderstwa i podpalenia, a nie ze ktos dał komus po mordzie czy pyskował w internecie.


Możesz zacząć pisać po polsku "patryjoto"?
Ale to porównujesz akty rasizmu czy morderstwa i podpalenia bo się już pogubiłem?
Czy twierdzisz, że u nas nie ma morderstw i podpaleń?
poligon6 napisał/a:

A na koniec kwiatek dla postępowego lewactwa jak traktowane sa kobiety w UE i jak wypada na tym tle Polska.


Co rozumiesz przez lewactwo? Bo lewactwo to PIS. A wiadomo, że dla katolskiego pisowca kobieta ma wartość niższą od psa. Czyli podobnie jak dla muzułmanina...

poligon6 napisał/a:

Co do policjantów musisz doczytać i pojać że w Polsce to było moze z kilka takich przypadków na sylwestra ale zaden nie był porównywalny z linczem na francuskiej policjantce.


A czemu nie możemy porównać linczu w wykonaniu naszych rodzimych dzikich bijących policjanta kijem bejsbolowym po głowie z linczem francuskiej policjantki? Czym się różniły te dwa lincze poza kolorem skóry oprawców?

poligon6

2018-01-10, 12:16
"Ale to porównujesz akty rasizmu czy morderstwa i podpalenia bo się już pogubiłem?
Czy twierdzisz, że u nas nie ma morderstw i podpaleń?"

Mowa cały czas o przestepstwach na tle rasistowskim, co innego napaść co innego morderstwo.


"Co rozumiesz przez lewactwo? Bo lewactwo to PIS. A wiadomo, że dla katolskiego pisowca kobieta ma wartość niższą od psa. Czyli podobnie jak dla muzułmanina... "

Jakieś rozporzadzenie partyjne w tej sprawie?


"A czemu nie możemy porównać linczu w wykonaniu naszych rodzimych dzikich bijących policjanta kijem bejsbolowym po głowie z linczem francuskiej policjantki? Czym się różniły te dwa lincze poza kolorem skóry oprawców?"

Różniły się ilością i stopniem wpie**olu.

~Velture

2018-01-10, 12:33
@poligon6
Nie wchodź z trollem w dyskusję bo sprowadzi ciebie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

poligon6

2018-01-10, 13:03
Długo mnie nie było chce troche potrenować :-) .

Wiewór

2018-01-10, 13:12
poligon6 napisał/a:

Długo mnie nie było


Zauważyliśmy, że cię nie było. Poziom dyskusji w tym chlewie znacząco wzrósł :-D

poligon6

2018-01-10, 13:35
"Zauważyliśmy, że cię nie było. Poziom dyskusji w tym chlewie znacząco wzrósł :-D "

No niestety musze się dostosować do poziomu forumowego krypto lewactwa.