18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Koszernie.

GlosZeZlewu • 2013-08-21, 23:15
Tak właśnie doszedłem do wniosku,że w czasie Drugiej Wojny Światowej to żydom się upiekło :lol:

To mój debiut na sadistic,więc mnie nie zabijcie krytyką :-D
Pozdrawiam wszystkich sadoli!

Ba...........co

2013-08-21, 23:37
Czy chcąc r*chać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem? Kogo obchodzi że to twój 1 post?

kwasiej

2013-08-21, 23:56
I poszli z dymem.

GlosZeZlewu

2013-08-22, 00:09
Tak Basco,spróbuj tak powiedzieć kobiecie,to może w końcu też sobie zar*chasz.

nigga93

2013-08-22, 00:53
Ja tam próbowałem ale przez internet nie działa :D

Loki_1993

2013-08-22, 00:55
Czy tylko mnie wk***ia jeżeli dodatek o tym że jest się nowym na sadisticu, nie ma się internetu, ma się dziewczynę z jednym cyckiem lub czworaczki w zamrażalce jest dłuższy od samego wpisu? k***a ludzie wrzucajcie co macie do wrzucania a nie pie**olcie nam ile kto siedzi i ile rzeczy wrzucił na sadysticu.

"Jestem nowy na sadisticu, mam ręce na cyckach dziewczyny piszę waląc głową w klawiaturę. Nie odpowiadam za treść przekazu. Jak było do kosza. "

Kvinto

2013-08-22, 01:03
Przeokrutnie ch*jowe
Dam ci piwo, abyś sam popił swojego suchara

Saint Spear

2013-08-22, 02:51
Po pierwsze: Sadistica nie tworza juz "sadole" tylko w wielszosci nastolatki w wieku (13-18) lat z mentalnoscia zacofana przynajmniej o te kilka lat.

Po drugie: swietny kawal wymysliles, w chwili obecnej wspomienie czegos szyderczego o muzulmanach, zydach, murzynach to najlepszy sposob na zarobienie kilku darmowych piw na Sadisticu od zacofanych ludzi, ktorzy po imprezie sponsorowanej przez rodzicow wpie**alaja kebaby od turkow az im sie uszy trzesa.

Po trzecie nie pisz pod postem gownabardziej obszernego od kiepskiego kawalu ktorym postanowiles nas rozbawic, ktore i tak nikogo nie obchodzi.

Witamy na pokladzie "sadolu".

ahmatw

2013-08-22, 03:37
k***a, ktoś raz dostał propsy za to, że się przywitał i teraz co drugi post to samo.

Gabel

2013-08-22, 04:29
Niektórzy chyba nie wiedzą po co jest ta strona. Jak już się odzywasz, zwłaszcza z czymś tak dennym, to trzeba być gotowym przyjąć na klatę wszystko czym cię mogą zjechać, a nie pie**olić "Jestem nowy więc nie wyr*chajcie mnie za mocno i pamiętajcie o wazelinie". Może jeszcze k***a serduszko dopisz dla kochanych sadolków

Mr.Benny

2013-08-22, 07:10
Wpisy pod postem piszą wylęknione cioty.

wp4u

2013-08-22, 09:10
no ja zawsze mówie że jestem prawiczkiem.......

kokoliko

2013-08-22, 11:39
"Czy chcąc r*chać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem?"

Ja tak zawsze mówię.... to działa :D

maq2012

2013-08-22, 11:40
W koncu ktos mowi jak jest, myslalem ze tylko ja zwracam uwage na takie rzeczy!
Basco napisał/a:

Czy chcąc r*chać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem? Kogo obchodzi że to twój 1 post?


Dziureks

2013-08-22, 15:12
Basco napisał/a:

Czy chcąc r*chać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem? Kogo obchodzi że to twój 1 post?



Basco k***a nie zauważyłeś że to taka tradycja powoli się robi że "to mój pierwszy temat" i już każdy wie, dla mnie to miło czytać "to mój pierwszy temat" czy coś bo wiem że coraz więcej sadoli się robi, rośniemy w siłę i kiedyś podbijemy polskę jeśli z niej coś zostanie :evil: