18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koszerna eutanazja

~Velture • 2023-05-31, 10:34


:krejzi:

Cytat:

Itzhak Rabin, lekarz kliniki medycznej w Hajfie w Izraelu, próbował ożywić pacjenta po zabiegu eutanazji. Powodem, który skłonił lekarza do podania martwemu ciału elektrowstrząsów przez dwie godziny, był brak pieniędzy na karcie bankowej mężczyzny.

Lekarz powiedział, że pacjent zostawił swoją kartę w recepcji, a sam poszedł przygotować się do operacji. Podczas gdy terminal płatniczy przetwarzał informacje, jego ekran pokazywał stan „W przetwarzaniu”. Zakładając, że pieniądze trafią na konto kliniki w ciągu pół godziny, lekarz przeprowadził operację i ustalił przyczynę zgonu. Kilka minut później lekarz odebrał telefon z sali operacyjnej: transakcja została odrzucona z powodu braku środków na karcie klienta.

Próby wskrzeszenia pacjenta nie powiodły się. Klinika skontaktowała się z bankiem, mając nadzieję, że instytucja finansowa będzie w stanie zapłacić za operację, ale odmówiono jej, ponieważ zmarły miał tylko jedno konto. Towarzystwo ubezpieczeniowe również nie zwróciło kosztów, ponieważ nie dokonano płatności za eutanazję.

Placówce udało się odnaleźć krewnych zmarłego, ci jednak odmówili zapłaty za zabieg. Klinika planuje opłacenie rachunku w sądzie.


miotaczkiszonki

2023-05-31, 18:07
Że są jeszcze ludzie, którzy nabierają się na takie fejki

Majchol

2023-05-31, 18:59
Yitzak Rabin to były premier Izraela. Ludzie wystarczyło to skopiować i do googla wrzucić. To jest fejk i totalna bzdura. Tekst pojawił się na dwóch polskich portalach z memami, źródeł brak.

Wystarczy krzyknąć "Żymianie coś tam" i już łykacie jak pelikany, nawet największe pie**ololo...

Kacu63

2023-05-31, 19:25
śmieszne bo typ chcial zrobic pranka, ale serwery terminala akurat przymuliły :d

Psud

2023-05-31, 19:52
No fajną pastę ktoś wymyślił, taką nie za mądrą.

DonKutassinio

2023-05-31, 21:08
Prawdziwe jak cyce andżeliny dż.

mi...........pl

2023-05-31, 23:10
Ehh ci Żydzi nawet martwego wskrzesza aby na tym zarobić.... Zaraz zaraz to już było :) a zarobili w ciul i jeszcze trochę. Teraz widać jeszcze im mało

alucard321

2023-06-01, 09:35
Majchol napisał/a:

Yitzak Rabin to były premier Izraela. Ludzie wystarczyło to skopiować i do googla wrzucić. To jest fejk i totalna bzdura. Tekst pojawił się na dwóch polskich portalach z memami, źródeł brak.
Wystarczy krzyknąć "Żymianie coś tam" i już łykacie jak pelikany, nawet największe pie**ololo...Fale, czy nie fake, każdy się tutaj zgodzi, że żydzi byliby zdolni do takiej akcji.