18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kosiarka

Piotruś • 2010-04-25, 14:55
Z autopilotem.

kanarinho

2010-04-25, 19:30
Szkoda, ze moja kosiarka nie ma napędu, ale dało mi to do myślenia.

co_za_marazm

2010-04-25, 19:37
Zapewne wymyślił to Polak ^^

pozeracz_kotow

2010-04-25, 20:50
a ja myślałem, że takie akcje są tylko w bajkach :O niestety swoją kosiarką tak nie dam rady, bo nie ma napędu :( ewentualnie przyczepi się jakiegoś murzyna, żeby popchał

Dudzik

2010-04-25, 21:15
Rasista

Matke sobie podczep

pozeracz_kotow

2010-04-25, 21:34
@Dudzik
ok, to dawaj numer do swojej starej

Radeg

2010-04-25, 22:08
abominacja napisał/a:

Dzięki temu wynalazkowi mężczyzna będzie w kocu miał czas na umycie naczyń.



O ile kobieta w tym czasie kupi piwo, zrobi obiad, umyje podłogę, wypucuje cały dom, zrobi dobrze i skończy wszystko swoje + robotę faceta i skończy wszystko swoje obowiązki kuchenne i niekuchenne, wtedy facet może umyć jej naczynia - o ile ona je umyje przed nim.

Dudzik napisał/a:

Rasista

Matke sobie podczep



<ironia>Dokładnie, na tym forum wszyscy jesteśmy bandą tęgich poważniaków i nie tolerujemy rasizmu w komentarzach! </ironia>

SiRafael

2010-04-25, 22:52
Radeg napisał/a:



O ile kobieta w tym czasie kupi piwo, zrobi obiad, umyje podłogę, wypucuje cały dom, zrobi dobrze i skończy wszystko swoje + robotę faceta i skończy wszystko swoje obowiązki kuchenne i niekuchenne, wtedy facet może umyć jej naczynia - o ile ona je umyje przed nim.



<ironia>Dokładnie, na tym forum wszyscy jesteśmy bandą tęgich poważniaków i nie tolerujemy rasizmu w komentarzach! </ironia>



4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

pozeracz_kotow

2010-04-25, 23:05
@up
Przecież Radeg pisał rasizmie, a nie o JAWNYM rasizmie...

EroMedic

2010-04-26, 18:42
Dudzik napisał/a:

@EroMedic

A ty liczysz na piwo ?



nie:], wirtualne piwa mi nie robią różnicy. Kiedyś był to wyznacznik jakości tematu, teraz zwykły "pie**olnik" dla nastolatków. Więc powtórzę się, mam gdzieś te piwa.

Rh...........ox

2010-04-26, 20:13
EroMedic napisał/a:



nie:], wirtualne piwa mi nie robią różnicy. Kiedyś był to wyznacznik jakości tematu, teraz zwykły "pie**olnik" dla nastolatków. Więc powtórzę się, mam gdzieś te piwa.



Kiedyś miał być kantor, gdzie można byłoby wymienić je na prawdziwe... Dobrze, że pomysł został zapomniany.

Kadi

2010-04-26, 20:22
kicolek napisał/a:

ewentualnie przyczepi się jakiegoś murzyna, żeby popchał



Jak ktoś ma pchać kosiarkę to jaki jest sens przypinania jej do zwijającego się sznurka?

pozeracz_kotow

2010-04-26, 22:15
bobigeda napisał/a:



Jak ktoś ma pchać kosiarkę to jaki jest sens przypinania jej do zwijającego się sznurka?


Bo czarny to taki głupi kolor, że pomyliłby drogę.