18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kosiarka spalinowa i dupa

Tengo • 2014-12-12, 21:23

Akcja od 1:10

Oni to dopiero mają ciekawe życie :samoboj:

RayCHG

2014-12-12, 21:59
asteroid hit that's awesome dudeee k***a co ja pacze...

Topiony_serek

2014-12-12, 22:06
Tym co ich nie znają polecam ich filmy (takie po 30-90 min) jak na farmie sobie sielsko żyją. Przech*je :mrgreen:

Michael_Myers

2014-12-12, 22:09
ciarki mnie przeszły :emo:

Topiony_serek napisał/a:

Tym co ich nie znają polecam ich filmy (takie po 30-90 min) jak na farmie sobie sielsko żyją. Przech*je :mrgreen:


Ta farma to im spłonęła z tego co pamiętam ;)

Luqas95

2014-12-12, 22:33
takih to kastrowac powinni k***a co za pojeby

kikutnik666

2014-12-12, 22:34
typowy stereotypowy amerykanin- nie mysli, nie przewiduje konsekwencji.

patrza\c na ubior, gadke i ogolne lanserstwo stwierdzam, ze nie skalali sie zadna praca (procz krecenia filmikow), a zawod wypracowany to "syn"

Bombeluna

2014-12-12, 23:15
kikutnik666 napisał/a:

typowy stereotypowy amerykanin- nie mysli, nie przewiduje konsekwencji.

patrza\c na ubior, gadke i ogolne lanserstwo stwierdzam, ze nie skalali sie zadna praca (procz krecenia filmikow), a zawod wypracowany to "syn"




Amerykanin, o kuuuurwa :mrgreen:

Yoka_Brotherrr

2014-12-12, 23:19
dałem bro w ciemno :D nie żałowałem :D

Songo71

2014-12-12, 23:45
No farmie robili fajne akcje. Sranie do skrzynki pocztowej, wojenka w domu, sos tabasco w odbycie, długo by wymieniać.

5987389

2014-12-12, 23:54
Głupota w XXI wieku po prostu dobrze się sprzedaje. Nie powiem, sam lubię sobie czasem obejrzeć coś odmużdżającego, a ktoś musi to za mnie robić więc nie pie**olcie tam wyżej tyle.

kikutnik666 napisał/a:

typowy stereotypowy amerykanin- nie mysli, nie przewiduje konsekwencji.

patrza\c na ubior, gadke i ogolne lanserstwo stwierdzam, ze nie skalali sie zadna praca (procz krecenia filmikow), a zawod wypracowany to "syn"



Ty to jesteś Sherlok k***a... gorszy od ameby. Nie jest tajemnicą, że dudesons to zwyczajni kumple którzy lubili się wygłupiać i tak im zostało. Umieli zrobić biznes na tym co lubią, teraz są sponsorowani przez wielkie koncerny, ich show pokazywane jest w kilkudziesięciu krajach na takich kanałach jak np. u nas na MTV czy extreme sports channel a ty k***a dalej siedź w szkolnej ławce i marudź że za trudne zadania z matematyki. Jak byś miał kolegów to po wyjściu ze szkoły też mógłbyś z nimi poodpie**alać. A do amerykanów im daleko, bo są ze skandynawii bodajże finlandii, sprawdź chociaż k***a przed napisaniem komentarza google minimum wysiłku no błagam...

uho82

2014-12-13, 00:02
W koncu cos godnego tej strony.

Rafixo

2014-12-13, 00:17
Ciekawe, myślałem że taka kosiarka to potrafi solidnie przeciąć skórę i mięcho, a tu tylko zadrapania.

kalium

2014-12-13, 00:24
Bo potrafi. A tu sznureczek mięciutki zamiast żyłki tnącej jest i tyle.
No i nie kosiarka ino podkaszarka lub kosa spalinowa.

Xothr

2014-12-13, 02:39
Gość jest świetnie popie**olony ;D!

szczyloo

2014-12-13, 03:34
Słabsza koska:) Mając do dyspozycji stihla fs450tke bawiłem się w testy na truchłach. wyniki:

- kot , świeży, dorosły. przy dużych obrotach damage słaby, goli futro, lekko rani skórę nad tkankami kostnymi, uszy urywa, niszczy oczy

-gołąb, drugiej świeżości, udana i efektywna próba depilacji, dużo pierza w otoczeniu, skrzydła oderwane, korpus w stanie stałym

-żaba, świeżutka, ochotnik z otoczenia, duże uszkodzenia ciała, korpus rozczłonowany, mocno uszkodzony

-ślimak, świeży, ochotnik, typowa sałatka i darmowa kuchnia francuska