18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kosi kosi łapci vol. 14

phrontch • 2020-02-12, 21:44
Trybunał sprawiedliwości nakazuje oskarżonemu przeczytanie wyroku. Następnie przechodzi do kary






8broda8

2020-02-13, 10:33
Reszta filmu na hardzie :lol:

LB...........BZ

2020-02-13, 10:45
Nic nie nie ukradł. W robocie mam Brazylijczyka który mi przetłumaczył co gadał. Gości przyznaje się do winy i mówi, że nasral i wytarł sobie dupie pismem świętym. Gość mi mówił, że wielu mafiozow jest bardzo wierzących. Nie wiem jak to się ma zabijania innych.

dr.goebbels

2020-02-13, 13:37
Kantóweczki nie widze co prawda ale oklep jest dobry. Taki co to usmiech powoduje.
Piwko sie należy :mrgreen:

SupremeLeader

2020-02-13, 14:27
Xson33333 napisał/a:

Cudownego uczucia doznałem jak zobaczyłem tego przerażonego chłopaka, paniczny strach w jego oczach sprawił że drygnął mi.



Spokojnie, księże proboszczu.

krasnal_hałabała

2020-02-14, 14:20
LBZ napisał/a:

Nic nie nie ukradł. W robocie mam Brazylijczyka który mi przetłumaczył co gadał. Gości przyznaje się do winy i mówi, że nasral i wytarł sobie dupie pismem świętym. Gość mi mówił, że wielu mafiozow jest bardzo wierzących. Nie wiem jak to się ma zabijania innych.



Ma się to tak że czym bardziej wierzący tym większy sk***iel, jak pisał Kochanowski "Skoro jesteś taka pobożna jak mi powiadasz, czemu mi się, kochana, tak często spowiadasz?" A jak mawiała moja matula "Kto się modli pod figurą ten Diabła ma za skórą". Mimo to nie powinniśmy ich w ten sposób traktować, nasranie na biblię czy podtarcie się Księgą Psalmów to jest chamstwo i prymitywizm, to nie my mamy być zezwierzęceni tylko oni, aby ich pokonać to my musimy zachowywać się jak cywilizowani ludzie a oni muszą zachowywać się jak bydło, oni już się tak zachowują więc wystarczy że my będziemy zachowywać się jak przystało na dżentelmenów a oni będą zachowywać się tak jak się zachowują i wtedy to ich nikt nie będzie lubił i każdy będzie chciał należeć do nas a nie do nich.

My mamy zachowywać się jak dżentelmeni a nie jak rozpasana horda, to oni są hordą i wtedy my wygramy a oni upadną i ślad po nich zatrzemy solą i saletrą. \m/