18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół palmariański

Pawel. • 2024-03-06, 00:10
Papież Piotr||| według wyznawców jedyny prawowity papież, król królów, nieomylny przedstawiciel Boga na ziemi


Tajemnica wiary złoto i dolary

baronturbina

2024-03-06, 00:17
Papież Piotr III... pffff! Ni ch*ja! Niemniej przed soba fałszywych proroków!


maxkulczyk

2024-03-06, 00:21
Całkiem się popie**oliło tym pedofilom...

rodziu1981

2024-03-06, 00:28
Oddaj 58sek życia i 5sek poświęcone na komentarz!!

piterpiotrek

2024-03-06, 00:39
on jest rodziną z bogiem od strony matki czy ojca?

elizkaa

2024-03-06, 00:52
Na załączonym filmie możemy obserwować najstarsza i wciąż preżnie działająca sektę
-czytala Krystyna Czubówna

Król

2024-03-06, 03:23
JA MYŚLAŁEM ŻE TO DJ DECKS SOBIĘ Z PEJĄ NAGRYWAJĄ NOWY TELEDYSK :!:

samspadaj

2024-03-06, 03:29
maxkulczyk napisał/a:

Całkiem się popie**oliło tym pedofilom...



gimbo-ateiści. W ubeckiej telewizji tvn powiedzieli, że można się śmiać z kościoła, to się śmiejemy, co nie, seba. hehe, bo co nam zrobią, ale faza, hehe.

gdybyście znali prawdę, tępe gnoje.

nastuh

2024-03-06, 03:41
Kurde myślałem, że jebnie :/

Zulu-Gula

2024-03-06, 07:05
samspadaj napisał/a:

gimbo-ateiści...

gdybyście znali prawdę, tępe gnoje.


Tak właśnie wygląda ta wasza słynna katolibska miłość do bliźnich.


Król napisał/a:

JA MYŚLAŁEM ŻE TO DJ DECKS SOBIĘ Z PEJĄ NAGRYWAJĄ NOWY TELEDYSK




baronturbina

2024-03-06, 07:12
samspadaj napisał/a:

gimbo-ateiści. W ubeckiej telewizji tvn powiedzieli, że można się śmiać z kościoła, to się śmiejemy, co nie, seba. hehe, bo co nam zrobią, ale faza, hehe.
gdybyście znali prawdę, tępe gnoje.


No to jaka jest prawda? Homoseksualne wątki powiązane z kościołem w twojej rodzinie odpuść, napisz coś konkretnego.

xiro

2024-03-06, 07:16
nowoczesny faraon :D

ibrahim

2024-03-06, 08:24
Widzę, iż rzeczywiście na tym portalu większośc to nadęte, napuszone, pustogłowe dwukomórkowce. Tak namiętnie piszecie o pedałach w kościele, jakby ich nigdzie więcej nie było. Tak się składa, że najwięcej pedałów , pedofilów i zoofilów jest w bardzo mocno zyebanym światku tzw. "artystów" wszelkiej, zlewaczałej maści, potocznie zwanych cwe*ebrytami. Mój "znajomy", z którym uczęszczałem do szkoły podstawowej przez 8 lat jest takim pedałem, co : "raz dziewczynka, raz chłopaczek, aby życie miało smaczek" . No i jest nauczycielem w szkole średniej. Takich przypadków jest w Każdym środowisku - jak wy to mówicie - w ch*j. W szkolnictwie, w ministerstwach, w wojsku, w nierządzie (skądinąd właściwa nazwa), w sądownictwie. I co najważniejsze: w w/w środowiskach jakoś nikt z tym nie walczy. Dlaczego? Bo tam jest to akceptowalną normą towarzyską. I dla tych środowisk nie ma już po prostu ratunku. Tam na "dzień dobry" sobie robią loda i dają dupy. I wam to jakoś nie przeszkadza. Taka postawa nazywa się hipokryzją. I ona również w Polsce jest normą społeczną. Ja już dawno przepisałem się do Kościoła Polsko-Katolickiego. W tym Kościele jest przynajmniej porzadek finansowy i obyczajowy. Jakoś nikt nie słyszał o aferach z r*chaniem czy przewałami finansowymi , a poza tym zbrodniczy vatykan i papież-satanista nie mają w tym Kościele nic do gadania.