18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kościelni hierarchowie

SuchyHarry • 2023-03-09, 23:59
Dlaczego kościelni hierarchowie wolą unikać tematu pedofilii wśród księży?



bo tam generalnie chodzi o krycie.

Ca...........on

2023-03-10, 00:58
- Na co zmarł Stalin?
- Na szczęście.

- Donosy z akt SB są wiarygodne?
- Oczywiście!
- A donosy TW Bolka?
- A te to już nie.

Yolanda

2023-03-10, 08:48
Kopalnia odkrywkową.

Zulu-Gula

2023-03-10, 12:50
SuchyHarry napisał/a:

bo tam generalnie chodzi o krycie


;-)

juve1974

2023-03-10, 18:01
Mam nadzieję że kiedyś ktoś wyłupi ci oczy. :-D

GaryP

2023-03-10, 18:44
Caramon napisał/a:

- Na co zmarł Stalin?
- Na szczęście.
- Donosy z akt SB są wiarygodne?
- Oczywiście!
- A donosy TW Bolka?
- A te to już nie.



donosy może i nie ale listy płac podpisane przez bolka, których autentyczność potwierdzają grafolodzy to już tak

brylant1412

2023-03-10, 19:54
kazdy kawał na kościół to ma u mnie browar

vengo

2023-03-10, 23:15
brylant1412 napisał/a:

kazdy kawał na kościół to ma u mnie browar



Każdy drętwy kawał to u mnie stolec na klatę nudnego antyklery-kała.
Można?
Można :)

SuchyHarry

2023-03-11, 05:21
Caramon napisał/a:


- Donosy z akt SB są wiarygodne?
- Oczywiście!
- A donosy TW Bolka?
- A te to już nie.



Są wiarygodne w obu wypadkach. Nikt nie jest kryształowy i każdy ma swoją ciemną stronę. Tak samo jak Wałęsa był Bolkiem, tak samo Wojtyła wiedział co się odwala w organizacji, którą reprezentował i nic z tym nie zrobił, bo albo nie chciał albo nie mógł. Jakie były tego powody, nie dowiemy się nigdy.

W Polsce mamy przeświadczenie, że jak kogoś wystawiamy na piedestał, to ta osoba jest nieskazitelna. Zaraz potem buduje się wokół niej jakąś mitologię przepełnioną pozytywami (czytaj: tylko jej wielkimi dokonaniami), wbija się masom do głów że to ktoś wielki, marginalizując przy tym jej istotne błędy/grzeszki z przeszłości, a jak się je przedstawia w tej czy innej formie, zaraz rozpoczyna się atak jej psychofanów. Historia nigdy nie jest czarno-biała i trzeba wbić sobie to w głowę. Nie deprecjonuję ogólnych zasług papieża na arenie międzynarodowej, ale też nie będę patrzeć przez palce na pedofilię w kościele zamiataną wiecznie pod dywan, zwłaszcza w naszym polskim k***idołku. W obecnych czasach nie oglądam TV już od dawna, ale to co zrobił piss z TVP zakrawa na kpinę. Kiedyś mówiono, że TVN nagina rzeczywistość. O TVP dziś można powiedzieć, że w kłamstwach i manipulacji przebiła TVN o 3 długości, bo rzeczywistość kreuje. Do tego każda sensowna osobowość stamtąd sp***oliła, a zostały pachoły systemu. Na dodatek wszyscy musimy się składać na to gówno.

lysy78

2023-03-11, 10:20
Up.
Skoro JP2 był odpowiedzialny za ukrywanie pedofili i pedofilii w kościele to DONEK, CZASKOWSKI I GEBLEWICZ SĄ TAK SAMO ODPOWIEDZIALNI ZA UKRYWANIE PEDOFILA W SWOICH SZEREGACH.


Czy krul jeuropy nie wiedział?
Czy taśma czaskowski nie wiedział?
Czy kierowca geblewicz nie wiedział?

Właśnie o to chodzi, odwrócić uwagę od bieżącego syfu i od bieżących syfiarzy, bo nikt o nich nie mówi. :!:

trytodie

2023-03-11, 16:48
W sumie nie wiem komu to pisze, bo większość użytkowników sadistica to półgłówki, zwolennicy teorii spiskowych, antyszczepionkowcy etecera. Problem z JP2 tkwi w ludziach którzy o niego się kłócą. Jedni wynieśli go na piedestał świętości a drudzy chcą go zgnoić. Konsekwencją zachowania obu grup są teraz wzajemne ataki i propaganda. A wystarczy przyjąć fakty. JP2 był częścią zepsutej instytucji brioniącej wladzy i wpływów. Jak dobry człowiekiem nie był i jakich by nie miał intencji, nie mógł wystąpić przeciw kościołowi. Modlił się zarówno za ofiary jak i sprawców. I to jest najważniejsze.
Poza tym był człowiekiem! A nie Bogiem.

bishfinger

2023-03-11, 20:46

Tfuuuenowi bardzo łatwo przychodzi atakowanie Polaków, dla swoich mocodawców w jarmułkach już nie są tacy krytyczni

to...........10

2023-03-29, 02:49
lysy78 napisał/a:

Up.
Skoro JP2 był odpowiedzialny za ukrywanie pedofili i pedofilii w kościele to DONEK, CZASKOWSKI I GEBLEWICZ SĄ TAK SAMO ODPOWIEDZIALNI ZA UKRYWANIE PEDOFILA W SWOICH SZEREGACH.
Czy krul jeuropy nie wiedział?
Czy taśma czaskowski nie wiedział?
Czy kierowca geblewicz nie wiedział?
Właśnie o to chodzi, odwrócić uwagę od bieżącego syfu i od bieżących syfiarzy, bo nikt o nich nie mówi.



Bredzisz. W hierarchii kościelnej są nie tylko tysiące pedofilów (na całym świecie), ale przede wszystkim cały system ukrywania tych zbrodniarzy, przenoszenia z parafii na parafię, oczerniania ofiar i opluwania osób domagających się sprawiedliwości. Takiego systemu nie utworzyła żadna inna grupa społeczna.