18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Korzyści z "migrantów" w Polsce.

Halman • 2015-09-05, 13:03
Koniec z wojnami klubowymi :sparta:

siwydziad

2015-09-07, 15:19
Miles 87 napisało kiedyś, gdzieś tam: "Wypowiedzi użytkowników z roczników 90 w górę powinny być karane śmiercią. To jest chyba jedyne miejsce gdzie mam styczność z wypowiedziami ludzi z roczników 90 i młodsi i zastanawiam się czy była jakaś akcja w szkołach specjalnych że rejestrowały się osoby upośledzone umysłowo? Może to rozwój internetu który dotarł do patologicznych dzielnic i na wieś? Niesamowite bo spotyka się tu banda intelektualnych 0 i nikogo to nie dziwi. Możliwe że debile rozmawiając z debilami stwarzają sobie pozory normalności. Niestety to nie jest normalne jesteście zacofani intelektualnie w porównaniu do tych z których się śmiejecie:)"
Jako siwy dziad muszę zająć stanowisko. Jeśli ta flaga przy twoim nick'u jest prawdziwa, to nie muszę już nic komentować.

Madafaka69

2015-09-12, 15:37
Miles87 napisał/a:

@darthkenobi
nie zwracam uwagi śmieicuszku kto się wypowiada tylko patrzę na treść. Mała tępa gnido z rocznika 1993 skażona do reszty debilizmem współczesnych mediów. "Ostatnio zauważyłem ciekawą rzecz" faktycznie ciekawe rzeczy zauważasz. Wpisz sobie w CV jako zainteresowania gdy będziesz szukał pracy na zmywaku u jakiegoś muzułmanina.


Dawno nie zaglądałem na Sadistica. Ten tutaj to jakiś nowy pajac? Nie w temacie jestem, ale widzę że ma dobre referencje na błazna.