18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin o Obamie

Dante737 • 2013-07-09, 11:44
Dla niecierpliwych od 00:58

LICH0

2013-07-09, 15:52
"lewica to są z reguły debile" i jak tu nie dać piwa ^^

Sfash

2013-07-09, 15:53
"rzeczywiścię"

tranzystor

2013-07-09, 16:02
Oczywiście stosuje on swoją starą filozoficzną zasadę "powiedzieć dużo, a jednocześnie nie powiedzieć nic", a poplecznicy uważają się za inteligencję, bo im się wydaje, że rozumieją.

POW667

2013-07-09, 16:03
No to się o Obamie nagadał, nie ma co...

Kuriki

2013-07-09, 16:18
Pod koniec całkiem trafne stwierdzenie rzucił "starzy są już nauczeni socjalizmu.

Ale nie tylko starzy. Część młodych też obstaje twardo za socjalizmem. Czasem nieświadomie, a czasem twierdząc, że nie ma alternatywy.

I dlatego ludzie twierdzą też, że Korwin ma całkowicie nierealne zamierzenia.

I sieją durną propagandę, że trzeba wybrać "mniejsze zło".

A ja mówię inaczej. Ja głoszę; wejdźcie na stronę KNP, zapoznajcie się z deklaracją ideową, statutem i resztą. Przeanalizujcie i dopiero stwierdźcie czy naprawdę według was nawet to obniżenie podatków czy zmiana przepisów jest nie do wykonania.

Kolejna rzecz; gadanie, że wrogowie Polski lub wolnego rynku w obawie przed konkurencją nas zniszczą.
To "gdybanie" o niewykonalności niektórych zamierzeń np polepszeniu polityki zagranicznej i kierowanie się w tej materii rachunkiem korzyści i strat... To nie jest tak, że na 100% jakiś zUy kraj, megakorporacja/e czy Unia Europejska zobaczy, że Polski orzeł chce rozprostować skrzydła i siatkę elektryczną na niego rzuci. Warto dać szansę Korwinowi i jego partii. Głosujcie na niego jeśli nie chcecie mieć sprzedajnych złodziei i niebezpiecznych oszołomów przy władzy. A jeśli ktoś woli psioczyć na brak alternatyw to niech tu kuźwa gnije i się wije pod naciskiem idiotycznych haraczy i przepisów. :emo:

No i dobrze o hamburgerowym prezydencie powiedział :amused: :wodka:

tranzystor

2013-07-09, 16:27
Kuriki napisał/a:

Pod koniec całkiem trafne stwierdzenie rzucił "starzy są już nauczeni socjalizmu.




Nie, poprostu starzy nie są zazwyczaj tacy głupi, aby chwytać ten bełkot JKM na poważnie...

di...........os

2013-07-09, 16:31
Fakt, egzamin taki byłby dobrym rozwiązaniem. W nim jednak powinien zawierać się sprawdzian wiedzy z ekonomii, z zadaniami otwartymi, rzecz oczywista. Wtedy nie głosowaliby idioci, co głoszą hasła typy: "wyprzedają majątek państwowy, żydzi pieprzeni", "giełda to spisek bogaczy", "spłacamy kredyt państwowy" i różne tego typu... A teraz każdy na sadolu z czystym sumieniem i zerową wiedzą może się wypowiadać.


A jeśli chodzi o prawo lewicowe/prawicowe (związane z kwestiami światopoglądowymi)... To wyłącznie kwestia preferencji wartości. Korwin jest populistą albo idiotą, jeśli mówi coś w stylu: "ci którzy głosują na lewice, to idioci". Przykład? Palikot wyznaje podobno liberalny model gospodarczy, a światopogląd jego jest mocno skierowany na lewo. Jest on więc idiotą ze względu na preferencje gospodarcze, czy preferencje światopoglądowe?

Libertinus napisał/a:

"lewica to są z reguły debile" i jak tu nie dać piwa ^^



Ty też jesteś mentalnym lewicowcem... Przecież ty nie odróżniasz długu publicznego od kredytu...

jv69

2013-07-09, 16:34
"Uważam, rze..." coś w tym jest. Tzn fajnie było by gdyby taki egzamin rzeczywiście miał miejsce. Podczas wyborów głos menela z pod budki waży tyle samo co głos "wykształconego profesora akademickiego". Może tego typu egzaminy by coś zmieniły...

k***a kogo ja próbuje oszukać, światem i tak zza kurtyny steruje Bilderberg Group a my jesteśmy nic nie znaczącymi pioneczkami :shock:

PS. Janusza lubię, wiec piwko leci :mrgreen:

Kuriki

2013-07-09, 16:35
tranzystor napisał/a:

bełkot JKM


Jak ktoś Korwina nie rozumie to nie dziwi mnie twierdzenie, że JKM bełkocze... :emo:

di...........os

2013-07-09, 16:38
jv69 napisał/a:


k***a kogo ja próbuje oszukać, światem i tak zza kurtyny steruje Bilderberg Group a my jesteśmy nic nie znaczącymi pioneczkami :shock:



Ty nie miałbyś głosu.

Prescot

2013-07-09, 16:40
Nadzorcy na plantacjach to były murzyny

elfieoko

2013-07-09, 16:42
w sumie też o tym myślałam na prawie konstytucyjnym, żeby ludzi przymusić do uzyskiwania elementarnej wiedzy o konstytucji, wyborach etc.
a co najważniejsze, przeprowadzić takie testy na osobach które są do rządu wybierane ;]
i koniecznie test otwarty

Prescot

2013-07-09, 16:43
Ma ktoś link do całości?

tranzystor

2013-07-09, 17:04
Kuriki napisał/a:

Jak ktoś Korwina nie rozumie to nie dziwi mnie twierdzenie, że JKM bełkocze...



No właśnie Ty nie rozumiesz, jak głupio ten człowiek gada, dlatego coś niezrozumiałego jest przez Ciebie uważane za "mądre".

A kolejny mądry pomysł Korwina, czyli egzamin wiedzy - na pewno byłby tak stworzony, jak nowa "matura", żeby każdy zdawał, więc po co ten teatrzyk.

oozyxak0o

2013-07-09, 17:05
Pisiorki, nie podoba wam się ten gość to nie oglądajcie i scrollujcie dalej. I tak jesteście debilami.