18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin-Mikke nic dodac nic ujac

Mi...........cz • 2014-05-02, 01:38
Naszym celem jest powrót do normalności!



torros20

2014-05-02, 02:06
Dobrze gada, polać mu!!!

zenekpogromca

2014-05-02, 02:08
29.09.2014 ?
Jestem na Tak ! pewnie już wiedzą, że tuska wyjebią ;)

mateoo35

2014-05-02, 02:26
Chcialbym doczekac takich wyborow, po ktorych moglbym sie najebac jak swinia z okazji dostania sie KNP do parlamentu, choby to mialo byc nawet te minimalne 5%

St...........el

2014-05-02, 02:43
Wszystko pięknie, ale jak będziecie wpie**alali Korwina co 2 temat, to ludzie będą nim rzygać i znowu przegra. Umiaru!

el...........wy

2014-05-02, 02:47
Ostatnie 5 sondaży to 5%,4%,6%,5,9% i 8,4%. Jeśli przełożą się na wynik wyborach może być nieźle. Mam nadzieję, że przed wyborami na krajowym podwórku ruchy libertariańskie skorzystają na popularności KNP i JKM i zaczną przeciągać ludzi na swoją stronę, tym samym tworząc alternatywę dla samego Korwin-Mikkego.
Tymczasem wierzę w sukces KNP czego sobie i wszystkim zwolennikom i nie tylko życzę :)

~Vuko

2014-05-02, 02:55
Korwin-Mikke mnie wk***ia czasem niesamowicie, nie jest to typowy polityk ale... Oddam jemu swój głos bo mam cichą nadzieję, że z tych wszystkich lat porażek coś wyciągnął i mimo wszystko przewróci ten kraj do góry nogami. Mówi to co myśli, nie czai się jak j***na p*zda Palikotowska która legalizacją polowała na młodych szczyli żeby na niego głosowali w przyszłości. Owszem ma poglądy które mi się nie podobają (paraolimpiada najbardziej zapadła mi w pamięć) ale mimo wszystko wolę jemu dać szansę niż takiemu Kaczorowi, Tuskowi czy Palikotowi.

Czasem pie**oli ale jeśli już to robi to przynajmniej czuje, że "ma jaja" do tej roboty a nie tak jak Kaczor płaczący za braciszkiem, Tusk który płacze ze strachu o swoją p*zdusię-curusię czy Palikot, który płacze bo od dawna nikt mu wibratora w dupe nie wsadził.

Polsce potrzebny jest mocny wstrząs a coś mi się zdaje a Nowa Prawica jak dojdzie do władzy może być niezłym katalizatorem.

dwakilo

2014-05-02, 03:28
@Vuko facepalm, przepięknie pokazałeś poziom swojej inteligencji.

CYPRIAN

2014-05-02, 06:00
fachowcy po 40 latach pracy mają po 1600 zł na rękę ,ja pie**ole co za sprawiedliwość a tusk se leci tupolewem pobiegać po molo ,ządowe limuzyny to prywatne taksówki które wożą bahorów polityków do szkół itd itp

MeHow89

2014-05-02, 06:01
Janek nosi muszkę żeby go nik za krawat nie pociągną. :) Przezorny zawsze ubezpieczony ;)