18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korrida

~Angel • 2018-07-09, 20:11
Gdy utrata jednego oka to zbyt mało aby wycofać się z zawodu

od 30s:



inne spotkanie z bykiem tego torreadora





wormgoro

2018-07-10, 08:18
Patrzcie gościu ma butelkę wody w tych rajtkach schowaną :)

Wiewór

2018-07-10, 08:59
To jest nie fair. Dlaczego pomagają toreadorowi? Byk zaczął wygrywać to od razu znoszą j***ną pierdołę! No k***a! Skoro byk ma być zabity po przegranej to byk też ma prawo dobić ch*jowego toreadora!

A ten gościu powinien w końcu zrozumieć, że jest j***ną p*zdą i byki go jadą jak zwykłą k***ę.

krakowiak69

2018-07-10, 09:24
Piękny sport, z tradycjami sięgającymi XII wieku, Torreadorzy często z dziada pradziada... aż dziw że wypowiada się tu tylu laików w temacie, w dodatku jakieś miękkie p*zdy.

kevlarus

2018-07-10, 10:46
Dla mnie znęcanie się nad zwierzętami dla rozrywki jest sk***ysyństwem, a każdy znęcający się to ciota, p*zda i ch*j! Tyle w temacie.

_Myszcz_

2018-07-10, 10:49
Na zdjęciu ma opatrunek z majtek oddziałowej?

Nattttsjel

2018-07-10, 12:27
UBcjaPOLSKA
pie**olnij się w ten pusty cymbał. Skoro gościu dostaje byka na arenie i ma z nim walczyć do śmierci, to niech go potem nie ściągają, skoro został ranny. Byk też zostaje ranny ale jakoś nikt go do medyka nie bierze. Ryzyko, emocje itp byłyby, gdyby gościu wiedział, że k***a NIKT mu nie pomoże, że może być rzucany jak szmaciana lalka przez byka i nikt go nie zdejmie z rogów. TO dopiero byłaby ODWAGA. Ilu torreadorów uniknęło śmierci właśnie przez pomoc innych? A ile byków uniknęło śmierci bo ktoś im pomógł? Gdyby byli naprawdę odważni, mieli choć troche honoru kazaliby nie pomagać sobie. Kropka.

Justynka99

2018-07-10, 13:18
UBcjaPOLSKA napisał/a:



Ja wiem, że niektórzy powiedzą, że to bezsens okrucieństwa... Nie. To pokazuje odwagę człowieka, jego potęgę w starciu z bestią i piękny morał - Bialy Człowiek zawsze górą nad naturą.


I dlatego byki mają tępione rogi, nie dysponują żadnymi ochraniaczami i w dodatku im przerywają, jak byk wygrywa. Frajerstwo i tchórzostwo, a nie odwaga.

PanAndrzej666

2018-07-10, 16:45
szkoda ,że go nie zabił :) ale w końcu przebije go jak trzeba

crazyhavoc

2018-07-10, 16:51
heh, 'honorowa' walka człowieka z bykiem, dopóki człowiek nie zacznie przegrywać...

bulinek12

2018-07-10, 19:11
Jakoś w ogóle mi nie szkoda tych fiutków. Rozumiem tradycje są różne ale to zwykłe, sk***y!@#$kie męczenie zwierzaka.

ninji

2018-08-16, 18:03
ch*j w dupę dziadowi niech go ten byk jeszcze wyr*cha