18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korporacje dążą do destabilizacji Europy

OpenStreetMaps • 2024-02-06, 17:13
Stany złajdaczone są wycwanione.
Wiedzą ich korporacyjne łotrzyska
gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta



Powszechna świadomość i pogardza dla BlackRocka i Vanguarda !

dun

2024-02-07, 22:01
omg co ten czlowiek duka ;/

tsugamib0326

2024-02-08, 10:52
dun napisał/a:

omg co ten czlowiek duka ;/



To za co mu zapłacili żeby wydukał. Zaczęło się niewinnie od wallstreet, ale te ich eksperckie wywody to żadna nowość, nawet dziecko wie że światem rządzi pieniądz i jeżeli ma się kręcić i mnożyć to jak trzeba to i wojnę się ogarnie. Takie czasy nastały surowców naturalnych coraz mniej no i się zaczyna każdy kraj KAŻDY będzie kręcił dym jeżeli będzie miał w tym interes nie koniecznie świadomie, będzie sterowany przez inny potężniejszy k***a żadna nowość panowie Eksperci. ALE te wysrywy jak to cudownie na Białorusi albo Rosji to już k***a przegięli. j***ne opłacone aparatczyki, sprzedajne k***y jak to jemu się cudownie tam żyje.... k***a bez jaj. Niech przeprowadzi wywiad z Białorusinami mieszkającymi i pracującymi w Polsce, mogliby mu troszkę rozj***ć te jego spojrzenie na realia panujące na wschodzie. Miałem przyjemność bądź nieprzyjemność.... możliwość pracy z Białorusinami. Jako ludzie spoko do pracy nie bardzo, po pierwszej wypłacie znikali na kilka dni wracali naj***ni jak szmaty. Ale nie o to chodzi, oni są jak psy które całe życie na krótkim łańcuchu siedziały przy budzie i widziały tylko swoje podwórko i swoją budę. Nagle ktoś je wypuszcza daje jak dla nich w h*j kasy, swobodę, możliwość wyboru. Dalej można sobie już odpowiedzieć. Zmanipulowani, zaszczuci, ulegli,łatwi do sterowania tacy są. Taki oto mój wysryw :) .