18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2020-04-10, 16:18
deklarujesz się że masz 28 lat...

ja bym ci odjął 20....

poligon6

2020-04-10, 16:23
Uwielbiam ten ból dupy sebków i lemingów. Dostali madaty za głupotę i dra p*zde Hurr Durr "łamiom konstytucje, mogem łazić gdzie chce nie ma stanu wyjatkowego"!

Jak wy k***a jesteście żałośni to nawet nie zdajecie sobie sprawy.

HackerAGD

2020-04-10, 16:29
HAL9000/2 napisał/a:

deklarujesz się że masz 28 lat...
ja bym ci odjął 20....



Bo rozbawił mnie mem i chciałem się podzielić znaleziskiem na portalu? Weź człowieku zluzuj zwieracz i wyciągnij ten kij z dupy bo chyba zaczął obcierać Ci on o mózg :homer:

Halman

2020-04-10, 16:31
Hacker40 napisał/a:

Bo rozbawił mnie mem i chciałem się podzielić znaleziskiem na portalu? Weź człowieku zluzuj zwieracz i wyciągnij ten kij z dupy bo chyba zaczął obcierać Ci on o mózg


spoko, ciesz się tym memem jak potrafisz

C0C0JUMBO

2020-04-10, 16:57
HAL9000/2 napisał/a:

spoko, ciesz się tym memem jak potrafisz



On do niego trzepie

Tr...........ty

2020-04-10, 18:07
poligon6 napisał/a:

Uwielbiam ten ból dupy sebków i lemingów. Dostali madaty za głupotę i dra p*zde Hurr Durr "łamiom konstytucje, mogem łazić gdzie chce nie ma stanu wyjatkowego"!

Jak wy k***a jesteście żałośni to nawet nie zdajecie sobie sprawy.



Ten tekst z bólem dupy, lemingami i sebkami jest oklepany jak dupa twojej starej.

poligon6

2020-04-10, 18:22
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ten tekst z bólem dupy, lemingami i sebkami jest oklepany jak dupa twojej starej.



No widzisz seba jak ładnie na niego reagujesz. Jak pies Pawłowa. Niby taki obcykany jestes a nie wiesz na czym polega kwarantannia i epidemia. Jestś zwykłym pretensjonalnym kozim bobem z bólem dupy bo niedobry PiS wprowadził ograniczenia na twój i tak ograniczony mózg.

longfly

2020-04-10, 19:07
poligon6 napisał/a:

Uwielbiam ten ból dupy sebków i lemingów. Dostali madaty za głupotę i dra p*zde Hurr Durr "łamiom konstytucje, mogem łazić gdzie chce nie ma stanu wyjatkowego"!
Jak wy k***a jesteście żałośni to nawet nie zdajecie sobie sprawy.



i tu sie mylisz przepisy obecnie czyli ""widzimisie"" policjanta to przepisy dla takich jak ty czyli ameb ktore mysla ze prawo to kloaka

dobre prawo nie pozwala na nadinterpretacje to co mamy do jest szambo prawne

pierwszy tu przylecisz z bolem dupy nieslusznym mandatem bo tak pan policjant uwazal

zreszta tacy jak ty sa prosci do rozszyfrowania -- byly sebki byly lemingi czekam jeszcze na peło... lub tuska .. tacy jak ty sa jak budowa cepa

Tr...........ty

2020-04-10, 19:11
poligon6 napisał/a:

Niby taki obcykany jestes a nie wiesz na czym polega kwarantannia i epidemia. Jestś zwykłym pretensjonalnym kozim bobem z bólem dupy bo niedobry PiS wprowadził ograniczenia na twój i tak ograniczony mózg.



Do twojej nieograniczonej wiedzy nie dotarło jeszcze, że kwarantannie nie podlegają wszyscy obywatele Polski. I źle ci się wydaje, że trzymają cię w psychiatryku, bo jesteś na kwarantannie.

poligon6

2020-04-10, 19:15
longfly napisał/a:

i tu sie mylisz przepisy obecnie czyli ""widzimisie"" policjanta to przepisy dla takich jak ty czyli ameb ktore mysla ze prawo to kloaka
dobre prawo nie pozwala na nadinterpretacje to co mamy do jest szambo prawne
pierwszy tu przylecisz z bolem dupy nieslusznym mandatem bo tak pan policjant uwazal



Po pierwsze nie przylece bo zawsze mozna sie dogadać i nie chodzi o łpówę tylko normlanie po ludzku porozmawiać. Taka podstawowa umiejetność społeczna. Jeszcze policjant da ci błogosławieństwo na drogę.

Nie moja wina że kulfony się sadza, nie potrafia na dupie usiedzieć i zgrywaja madrali. Jest stan epidemi i bez potrzeby sie nie ruszasz, co w tym cięzkiego do pojęcia. a gliniarz ma swoja robotę do zrobienia inaczej przygłupy rozlazły by się ja stonka.

TranzystorWyklęty napisał/a:

Do twojej nieograniczonej wiedzy nie dotarło jeszcze, że kwarantannie nie podlegają wszyscy obywatele Polski. I źle ci się wydaje, że trzymają cię w psychiatryku, bo jesteś na kwarantannie.



Do twojej nieograniczonej wiedzy masz siedzieć na dupie chyba ze masz ważny powód, nikt cie nie zamyka w klatce. Al jak chcesz sobie pogrillować czy uskuteczniać inne pierdoły to nie dziw się że dostajesz mandat. Powinno to byc zrozumiałe w normalnym obywatelskim społeczeństwie.

Wolność to odpowiedzialność, i żal że przygłupy z rzadu musza dyscyplinowac takich sebiksów jak ty. Ale jak widać bez kija na ryj podobni tobie rozleźli by się i roznosili zarazę.

Tr...........ty

2020-04-10, 19:23
poligon6 napisał/a:

Do twojej nieograniczonej wiedzy masz siedzieć na dupie chyba ze masz ważny powód, nikt cie nie zamyka w klatce



Nie ty, ani tym bardziej jakiś niedorozwinięty krawężnik nie będą decydować co jest ważnym powodem, a co nie. Niech wprowadzą stan nadzwyczajny i sprawa stanie się jasna, wszystko będzie jednoznacznie opisane prawem.

poligon6

2020-04-10, 19:34
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nie ty, ani tym bardziej jakiś niedorozwinięty krawężnik nie będą decydować co jest ważnym powodem, a co nie. Niech wprowadzą stan nadzwyczajny i sprawa stanie się jasna, wszystko będzie jednoznacznie opisane prawem.



Lol nie muszą wprowadzać stanu nadzwyczjnego lemingu, to prawo istnije od 2008 roku, tylko jeszcze tego nie załapałeś. Dodam ze to prawo wprowadziła koalicja PO-PSL i przygłupy z PiS tak jak ty podobnie wtedy ujadały, ze to niekonstytucyjne. Więc przybij z nimi piatkę!

Budrys2000

2020-04-10, 20:01
Panowie, spokój, święta idą ;-)

Tomix93

2020-04-10, 23:33
o kurna aż czterech uczestniczy w tym nielegalnym korona zgromadzeniu, każdemu należy sie mandat 5k zł :]