18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koreański satelita

chrom • 2012-02-06, 15:09
Północnokoreańska Państwowa Agencja Prasowa: "Duże źródła wody, a także obecność ryb i ssaków wodnych zostały odkryte na księżycu przez nowoczesnego koreańskiego satelitę"
BBC News: "Satelita wystrzelony w zeszłym tygodniu przez Koreę Północną został wyłowiony z oceanu atlantyckiego"

golip

2012-02-06, 18:31
- A jak wam się żyje w tej Korei
- Wiesz nie mogę narzekać

BongMan

2012-02-06, 22:15
Hahaha dawno mnie kawał tak nie rozbawił :D Masz browara :)

jezier

2012-02-07, 09:10
BongMan ty masz najmniejsze prawo do mówienia czy "kawał" był śmieszny...

Suka_Blyat

2012-02-07, 09:38
chrom napisał/a:

zostały odkryte na księżycu przez nowoczesnego koreańskiego satelitę


Czyli, że co wrzucili do żelaznej kuli jakiegoś koreańczyka z aparatem fotograficznym? :wtf:

Gszysztow

2012-02-07, 10:01
Piękny kawał. A właściwie satyra. Z jednej strony mamy biednych koreańczyków, którym wciska się ściemę, ze kwiaty rosną zgodnie ze wzwodem najwyższego towarzysza a ostatnie pieniądze wydaje się na śmieszny wyścig zbrojeń z zachodem typu żółw i zając. Druga strona medalu to z kolei Wielki Brat, który ma wszystko pod kontrolą i nie da się wybić innym ponad szereg. Piękne.

twojamatkajestgruba

2012-02-07, 11:53
@up
znowu się wam na wywody polityczne zebrało? Tak, ociekasz elokwencją, zajebiście analizujesz bieżące wydarzenia polityczne ale opanujcie się do k***y nędzy i dajcie żyć...

Adivost0

2012-02-07, 18:24
TVN: Matka Magdy z Sosnowca w ciąży

exculibrus

2012-02-07, 19:38
Powinno być tak:
Północnokoreańska Państwowa Agencja Prasowa: "Duże źródła wody, a także obecność ryb i ssaków wodnych zostały wykryte przez nowoczesnego koreańskiego satelitę, wystrzelonego na księżyc w zeszłym tygodniu"
BBC News: "Satelita wystrzelony w zeszłym tygodniu przez Koreę Północną został wyłowiony z oceanu atlantyckiego"


Można dodać:
Radio ZET: "Kasia Cichopek kupiła swojemu dziecku nocniczek"
TVN: "Czy Magda z Sosnowca była martwa?"
Wprost: "Donald Tusk negocjuje z Koreą Północną ceny najnowszych satelitów"
Radiowa jedynka: "Czy powinniśmy użyczać amerykanom naszych nowo zakupionych satelitów, w zamian za podzielenie się z polską opinią publiczną wynikami badań?"
Eska: "lady gaga przefarbowała włosy!"