18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Xumme

2019-07-10, 13:26
miki660 napisał/a:

Niech jakiś ekspert wytłumaczy jak to.



Tzw. nieleczona stopa cukrzycowa - samoamputacja

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-07-10, 13:34
Bardzo równo upie**olone,jakby uwolniła się z sideł,jakby to drut zrobił,możliwe że wpadła w sidła nie przeznaczone dla niej,tylko mniejszej zwierzyny i się uwolniła...nie wiem taka mi się pierwsza wersja nasuwa

pioter84

2019-07-10, 13:43
HAL9000/2 napisał/a:

nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że kopytne i tak generalnie chodzą na końcach kości wiec w sumie zwierzakowi nie robiło to większej różnicy.. ale mogę mylić się...



Kopyto to coś jak paznokieć u nas, nie jest przedłużeniem kości.

zendo178

2019-07-10, 14:44
Wnyki jej oderwały kopyta. ach ci parszywi ludzie

kam332

2019-07-10, 15:32
Gorąco było, to nogawki podwinęłą sobie.

bodzionek

2019-07-10, 16:44
Obstawiam, że to Rosja. Krokodyla ćpała.

MadDave

2019-07-10, 18:48
HAL9000/2 napisał/a:

nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że kopytne i tak generalnie chodzą na końcach kości wiec w sumie zwierzakowi nie robiło to większej różnicy.. ale mogę mylić się...



No właśnie nie jesteś :D Zwierzak ma upie**olone racice wraz z kośćmi. Analogicznie to tak jakby komuś kto chodzi tylko na palcach upie**olić właśnie te palce. Chodzić się niby da no ale wiadomo. Racice to nie jest to samo co kość. To są przekształcone palce zakończone grubym zbitym paznokciem. Tłumaczę to bardzo łopatologicznie i proszę się nie przypie**alać :D




dumad

2019-07-10, 19:35
najlepsze jest to że jeleń oszukał przeznaczenie tracąc nogi wygrał ze śmiercią, żył w bólu pewnie z rok czasu a tu przyszedł człowiek i jeb.
Koniec

Seavitia

2019-07-17, 07:58
dumad napisał/a:

najlepsze jest to że jeleń oszukał przeznaczenie tracąc nogi wygrał ze śmiercią, żył w bólu pewnie z rok czasu a tu przyszedł człowiek i jeb.
Koniec



Nie do końca w bólu - dyskomfort, ze względu na bbrak racic na pewno był, ból jako taki, jednak dość szybko się skończył - odsłonnięta kośc ulega martwicy - a skoro jest artwa - to jej nie czuć.