18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopnięcie rugby

CrazyEdek • 2022-05-21, 09:22
Gdy grubas podrywa ładną dziewczynę, a ty jesteś zazdrosny i chcesz zapunktować.


TylerPL

2022-05-21, 15:51
Jak byłem w gimnazjum to lubiłem nurkować na basenie więc kupiłem sobie krążek hokejowy i rzucałem go na środek. Raz traf chciał, że pod złym kątem rzuciłem, zaczął robić kaczki i trafił jakąś seniorkę w banie. Ale należało się tym starym sukom, bo jak płynąłem za taką która zapie**ala żabką to było widać włochy koło rowa, błe... minus pływania w okularach.

djpyza

2022-05-21, 17:57
TylerPL napisał/a:

Jak byłem w gimnazjum to lubiłem nurkować na basenie więc kupiłem sobie krążek hokejowy i rzucałem go na środek. Raz traf chciał, że pod złym kątem rzuciłem, zaczął robić kaczki i trafił jakąś seniorkę w banie. Ale należało się tym starym sukom, bo jak płynąłem za taką która zapie**ala żabką to było widać włochy koło rowa, błe... minus pływania w okularach.



było trzeba się tam nie patrzeć i problem z głowy ^ a że cię kusiło to już inna sprawa ^

Cipczan

2022-05-21, 19:37
TylerPL napisał/a:

Jak byłem w gimnazjum to lubiłem nurkować na basenie więc kupiłem sobie krążek hokejowy i rzucałem go na środek. Raz traf chciał, że pod złym kątem rzuciłem, zaczął robić kaczki i trafił jakąś seniorkę w banie. Ale należało się tym starym sukom, bo jak płynąłem za taką która zapie**ala żabką to było widać włochy koło rowa, błe... minus pływania w okularach.



Myślenie godne kolegów w kolorze wspomnianego krążka.

Kuba_Gda

2022-05-23, 16:39
Raczej football'u hamerykanskiego.