18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopareczka i motocyklista

Flodzia • 2022-09-13, 08:53


26 -letni motocyklista spotkał się z Elżbietą II

3-buch

2022-09-13, 10:57
Typek tym p*zdzikiem jakos szybko nie jechał a koparkowy do pierdla za tak ustawiony wysieg. Raz ze nic nie widział z prawej strony bo mu wysieg zasłaniał a dwa co on we łbie miał zjezdzac z tak wysunietym do przodu? po co? Mozna tak ustawiac wysieg do przodu jak jest obawa że przy zjezdzie koparka może się majgnąć ale w tym przypadku widać ze to nie potrzebne już i mógł go spokojnie złożyć, a nie nie potrzebnie przesuwać środek ciężkości do przodu.

mskv

2022-09-13, 11:23
Sam spędziłem nieco za sterami podobnej maszyny i operator pi*da. W tej sytuacji te zęby łyżki do dołu i ułożenie ramienia dały jedynie tyle, że zaj***ł chłopaczka. Nieraz zjeżdżałem z takiej stromizny, że musiałem zapinać się pasem biodrowym bo inaczej wypadasz przez przednią szybę, ale nawet wtedy nie odwalałem takich uroczystości z łyżką.

Dla operatora pierdel, a potem co najwyżej łopata.

Juzwa

2022-09-13, 13:14
Jakby operator koparki nie popełnił błędu, to nie mielibyśmy fajnego filmiku na Sadolu. Jak wam nie pasuje, to przenieście swoje konta w inne miejsce.

Marcinqqq

2022-09-13, 15:21
znowu wszyscy pie**olicie smuty, przyj***liście się do koparki, bo kretyn na skuterze nie miał z tym nic wspólnego że nie zobaczył stu tonowej maszyny jadącej 10 na godzinę

Karboksylator

2022-09-13, 16:49
dawno nie widziałem tak pociesznego unicestwienia motop*zdy

Roger2791

2022-09-13, 18:37
Może go odrazu zakopac :mrgreen:

kowboj

2022-09-14, 00:38
Trzeba było jeszcze szybciej zapie**alać. Jednego kretyna mniej zabił się na własne życzenie.

slipspln

2022-09-14, 20:46
3-buch napisał/a:

Typek tym p*zdzikiem jakos szybko nie jechał a koparkowy do pierdla za tak ustawiony wysieg. Raz ze nic nie widział z prawej strony bo mu wysieg zasłaniał a dwa co on we łbie miał zjezdzac z tak wysunietym do przodu? po co? Mozna tak ustawiac wysieg do przodu jak jest obawa że przy zjezdzie koparka może się majgnąć ale w tym przypadku widać ze to nie potrzebne już i mógł go spokojnie złożyć, a nie nie potrzebnie przesuwać środek ciężkości do przodu.



same fachowcy operatory sie odezwały.... jechał w ten sposób aby nie zahaczyć o kable bo w takiej pozycji ramie i wysięgnik są w najniższym położeniu.... w ten sam sposób wielokrotnie przekraczam drogę w robocie bo tak jest najbezpieczniej, jak masz ramie schowane ,,pod siebie,, to łyżka i ramie zasłania całkowicie wszystko. Natomiast jego wina jest ponieważ nie upewnił sie, że ma bezpieczny przejazd.